Zainteresowany ofertą dla domu?

Pomożemy Ci w doborze odpowiedniej oferty i przedstawimy ją punkt po punkcie

Dla biznesu

Nowoczesne rozwiązania OZE dla Twojego biznesu

Zastanawiasz się jakich komponentów użyć w budowie instalacji fotowoltaicznej dla Twojej firmy? Być może dysponujesz gruntem, który byłby idealny pod inwestycję w branżę OZE?

Jeśli szukasz optymalnych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki i energii cieplnej dla swojej firmy i jednocześnie chcesz obniżyć i kontrolować rachunki za energię, dobrze trafiłeś!

Zainwestuj z Dystrybutorem OZE i wyprzedź swoją konkurencję!

Co zyskujesz

optymalizacja kosztów energii

energia źródłem dochodu

niezależność energetyczna

elektromobilność

finansowanie inwestycji OZE

W ofercie posiadamy produkty renomowanych producentów, zapewniające
najwyższą wydajność oraz gwarantowaną jakość

Zamów ofertę pod własne potrzeby!

Chcesz otrzymać ofertę naszych produktów lub usług? Uzupełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin i przedstawimy bezpłatną i wstępny kosztorys.

  Zapytaj o ofertę

  Wybierz jedną z opcji

  Instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii klimatyzacja, kotły elektryczne i ładowarki PV. Przejdź dalej, aby wybrać rozwiązania dla siebie i uzyskać ofertę.
  Oferta przygotowana specjalnie dla Twojego biznesu. Pomożemy Ci w doborze odpowiednich urządzeń i przedstawimy najbardziej oszczędne rozwiązania dla Twojej firmy
  Poznaj korzyści jakie może przynieść fotowoltaika dla Twojego gospodarstwa. Skorzystaj z dotacji i zainwestuj w ekologiczne rozwiązania.
  Rozwiązania OZE przeznaczone dla instytucji publicznych i samorządów, gmin, spółek gminnych, jednostek samorządu terytorialnego.
  Oferta przeznaczona dla wspólnot mieszkaniowych oraz spółdzielni. Skorzystaj z Grantu OZE i ciesz się 50% dofinansowaniem swojej inwestycji w OZE.
  Masz grunt i chciałbyś wydzierżawić go pod budowę farmy fotowoltaicznej? Potrzebujesz gotowej koncepcji pod budowę farmy? Dobrze trafiłeś!

  Otrzymaj ofertę pod swoje potrzeby!

  Wybierz rozwiązanie OZE, którym jesteś zainteresowany/a?

  Fotowoltaika

  Pompy ciepła

  Magazyny energii

  Klimatyzacja

  Kocioł elektryczny

  Ładowarka PV

  To już ostatni krok!

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin i przygotujemy ofertę zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

  Fotowoltaika

  Obniż rachunki za prąd, dzięki inwestycji w fotowoltaikę.

  Ceny prądu dla firm stale rosną, co powoduje, że nie jesteśmy w stanie oszacować kosztów, które czekają nasze przedsiębiorstwo z miesiąca na miesiąc. Inwestycja w fotowoltaikę to inwestycja w przyszłość, oszczędność i jednoczesna poprawa wizerunku firmy.

  Klimatyzacje

  Klimatyzacja to komfort w miejscu pracy i jednoczesne zadowolenie pracowników, którzy zyskują na produktywności podczas wykonywania codziennych obowiązków. Klimatyzator ścienny to energooszczędne urządzenie z ekologicznym czynnikiem chłodniczym R32. Wyposażony jest w elegancki panel, dzięki któremu wpasuje się we wnętrze każdego biura.

  Magazyny energii

  Oszczędność i bezpieczeństwo dla Twojego biznesu. Magazyny energii pozwalają jeszcze lepiej wykorzystać energię wyprodukowaną przez fotowoltaikę, ale także zabezpieczyć Twoją firmę przed przerwami w dostawach prądu.

  Ładowarki samochodowe

  Elektryczna flota samochodowa w firmie to synonim nowoczesności, dbania o środowisko oraz pracowników.

  Zainwestuj w ładowarki samochodowe od Dystrybutor OZE i ciesz się mianem ekologicznej firmy.

  Farmy fotowoltaiczne i dzierżawa gruntów

  Dystrybutor OZE zajmuje się kompleksowym procesem przygotowania koncepcji i opłacalności farmy fotowoltaicznej, opracowaniem dokumentacji technicznej i projektowej, a także budową gotowej instalacji na terenie całej Polski.

  Montaż instalacji PV

  Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści przeprowadzą skuteczny, prawidłowy i szybki montaż instalacji fotowoltaicznej. Realizujemy profesjonalne montaże w całej Polsce – farm fotowoltaicznych, instalacji PV na budynkach użyteczności publicznej, magazynach, budynkach firmowych, gospodarstwach domowych i rolnych.

  Sprzedaż energii elektrycznej i gazu

  Oferujemy najlepsze rozwiązania energetyczne dla Twojej firmy!

  Nasi Klienci mają możliwość ustalenia różnych wariantów sprzedaży energii elektrycznej i gazu:

  • Produkt dostarczany po stałej cenie
  • Produkt dostarczany po cenie ustalonej transzami
  • Produkt dostarczany po zmiennej cenieTA

  Otrzymaj ofertę skrojoną pod siebie!

  Chcesz otrzymać dedykowaną ofertę na nasze produkty? Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 48 godzin w celu przygotowania oferty.

  W czym możemy pomóc?

   Nasi eksperci oddzwonią z bezpłatną konsultacją - pomogą dobrać pompę ciepła oraz przedstawią kosztorys.

   Poznaj ofertę dla firm od Dystrybutor OZE

   Dotacje które możesz uzyskać

   Curabitur eleifend lorem tincidunt dignissim molestie. Sed ac tincidunt risus. Nunc nulla dolor, suscipit eget tellus ac, consectetur ullamcorper ipsum.

   Energia plus

   dla przedsiębiorców m.in. na poprawę efektywności energetycznej i jakości powietrza, wykorzystanie nowych źródła ciepła i energii elektrycznej

   Grant OZE

   Na program dofinansowania instalacji OZE (odnawialnych źródeł energii) przeznaczone zostanie prawie pół miliarda złotych w ramach prefinansowania z Polskiego Funduszu Rozwoju

   Premia MZG

   dla gmin lub spółek gminnych realizujących przedsięwzięcia termomodernizacyjne lub remontowe w mieszkaniowym zasobie gmin.

   Umów się na bezpłatną wycenę
   Umów się na bezpłatną wycenę