Kotły elektryczne

Poczuj komfort ciepłego domu

Poczuj komfort, który uzyskasz ciesząc się ciepłym domem, czystym powietrzem i czasem, który spędzisz z bliskimi zamiast w kotłowni. Wiemy jak uciążliwe jest użytkowanie kotłów stałopalnych, dlatego naszym celem było zapewnienie Ci bezobsługowego i precyzyjnego źródła ogrzewania. Poznaj kotły elektryczne, które tworzymy z troską o Ciebie i Twoich najbliższych.

Zamów ofertę pod własne potrzeby!

Chcesz otrzymać ofertę naszych produktów lub usług? Uzupełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin i przedstawimy bezpłatną i wstępny kosztorys.

  Zapytaj o ofertę

  Wybierz jedną z opcji

  Instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii klimatyzacja, kotły elektryczne i ładowarki PV. Przejdź dalej, aby wybrać rozwiązania dla siebie i uzyskać ofertę.
  Oferta przygotowana specjalnie dla Twojego biznesu. Pomożemy Ci w doborze odpowiednich urządzeń i przedstawimy najbardziej oszczędne rozwiązania dla Twojej firmy
  Poznaj korzyści jakie może przynieść fotowoltaika dla Twojego gospodarstwa. Skorzystaj z dotacji i zainwestuj w ekologiczne rozwiązania.
  Rozwiązania OZE przeznaczone dla instytucji publicznych i samorządów, gmin, spółek gminnych, jednostek samorządu terytorialnego.
  Oferta przeznaczona dla wspólnot mieszkaniowych oraz spółdzielni. Skorzystaj z Grantu OZE i ciesz się 50% dofinansowaniem swojej inwestycji w OZE.
  Masz grunt i chciałbyś wydzierżawić go pod budowę farmy fotowoltaicznej? Potrzebujesz gotowej koncepcji pod budowę farmy? Dobrze trafiłeś!

  Otrzymaj ofertę pod swoje potrzeby!

  Wybierz rozwiązanie OZE, którym jesteś zainteresowany/a?

  Fotowoltaika

  Pompy ciepła

  Magazyny energii

  Klimatyzacja

  Kocioł elektryczny

  Ładowarka PV

  To już ostatni krok!

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin i przygotujemy ofertę zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

  Poczuj komfort ciepłego domu

  Popularność ogrzewania elektrycznego wzrasta z roku na rok, między innymi przez wysoką wydajność, łatwość montażu czy bezobsługową pracę urządzeń elektrycznych. To także rozwiązania przyjazne środowisku.

  Dla osób planujących montaż instalacji z uwzględnieniem kotłów elektrycznych dostępne są programy dofinansowań, poniżej prezentujemy niektóre możliwości.

  Poczuj komfort ciepłego domu

  Kluczowym elementem instalacji ogrzewania elektrycznego jest wybór odpowiedniego kotła. Dobrze dobrany kocioł gwarantuje wydajną oraz niezawodną pracę całej instalacji. Wśród wielu rozwiązań oferowanych na rynku, dużą popularnością cieszą się kotły elektryczne produkowane przez firmę Kospel.

  Nasi doradcy chętnie pomogą w doborze odpowiedniego modelu kotła, mocy urządzenia, przeprowadzą kalkulację zapotrzebowania energetycznego na podstawie zużywanego paliwa.

  Pozostałe produkty

  Otrzymaj ofertę skrojoną pod siebie!

  Chcesz otrzymać dedykowaną ofertę na nasze produkty? Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 48 godzin w celu przygotowania oferty.

  W czym możemy pomóc?

   Nasi eksperci oddzwonią z bezpłatną konsultacją - pomogą dobrać pompę ciepła oraz przedstawią kosztorys.

   W ofercie posiadamy produkty renomowanych producentów, zapewniające
   najwyższą wydajność oraz gwarantowaną jakość

   Umów się na bezpłatną wycenę
   Umów się na bezpłatną wycenę