Pompy ciepła Pruszków

Pompy ciepła Pruszków - Montaż pomp ciepła Mazowieckie- Konsultacja - Sprzedaż - Serwis - Oferta Dystrybutor OZE

Pompa ciepła Pruszków, choć tym tematem zajmuje się niejedno mazowieckie forum internetowe, to warto mieć na uwadze fakt, że pompa ciepła powietrze powietrze oraz gruntowe pompy ciepła zyskują na popularności w całej Polsce. Ten fakt nikogo nie dziwi, polski rząd zaczął wdrażać szereg programów, zachęcając Polaków dofinansowaniem do przejścia na ekologiczny styl życia i odnawialne źródła energii.

Otrzymaj ofertę skrojoną pod siebie!

Chcesz otrzymać dedykowaną ofertę na nasze produkty? Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 48 godzin w celu przygotowania oferty.

W czym możemy pomóc?

  Nasi eksperci oddzwonią z bezpłatną konsultacją - pomogą dobrać pompę ciepła oraz przedstawią kosztorys.

  Pompy ciepła Pruszków – Doradztwo – Wycena – Sprzedaż – Serwis – Montaż pomp ciepła w Pruszkowie i okolicach – Oferta 2022 – Dystrybutor OZE 

  Pompa ciepła Pruszków i okolice, choć lokalne witryny internetowe są przepełnione wieloma takimi reklamami, to warto mieć na uwadze fakt, że gruntowe pompy ciepła i pompa ciepła powietrzna, zyskują na popularności w całej Polsce. Ten fakt nie wywołuje zdziwienia, polski rząd zaczął wdrażać szereg programów zachęcając Polaków dofinansowaniem do przejścia na ekologiczny styl życia i odnawialne źródła energii. Także Urząd Miasta Pruszkowa utworzył Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu „Czyste Powietrze” i zachęca mieszkańców powiatu do skorzystania z dopłaty na zakup pompy ciepła.

  Gruntowe pompy ciepła Pruszków i oferta na pompy ciepła powietrzne, jak i cała branża stale się zmienia. Ale my, w Dystrybutor OZE jesteśmy na bieżąco z najnowszymi innowacjami! Jeśli należysz do grona właścicieli nieruchomości, którzy poszukują informacji na temat – pompy ciepła Pruszków i okolice, ile kosztuje pompa ciepła 2022, czy pompa ciepła ogrzeje dom z grzejnikami, ogrzewanie i klimatyzacja do mieszkania Pruszków, usługa montażu pompy ciepła, konserwacja pompy ciepła, bo rozważasz zakup tej maszyny cieplnej, to zapraszamy Cię do nas! Dowiedz się, jakie nowoczesne, ekologiczne i niedrogie technologie do ogrzania Twojego domu i firmy możemy Ci zaproponować!

   

   

  Źródła ciepła w domach w Pruszkowie 

  Komfort cieplny jest podstawową potrzebą każdego człowieka. Mimo że, ciepło dla mieszkańców Pruszkowa płynie w większości przez system ciepłowniczy, którego źródłem jest Elektrociepłownia Pruszków, eksploatowana przez PGNiG TERMIKA SA i w mieście sieć gazowa jest dość dobrze rozwinięta, bo obejmuje 79,3 % ogółu mieszkańców, to właściciele domów i mieszkań w Pruszkowie korzystają z różnych rozwiązań, aby ogrzać swoje lokale. Jest to szerokie spektrum, źródła ciepła to: kotły na paliwa stałe i płynne, przez ogrzewanie gazowe, kominki i nowoczesne kozy z płaszczem wodnym, do pomp ciepła i kolektorów solarnych.

  Przy obecnych cenach prądu, gazu, węgla, oleju opałowego, ekogroszku i pelletu drzewnego, osiągnięcie odpowiedniej temperatury otoczenia w domu w Polsce może być bardzo kosztowne. Choć w nieruchomościach prywatnych w Pruszkowie i okolicach, podgrzewanie ciepłej wody użytkowej odbywa się przy mniejszym udziale kotłów węglowych, to zwiększa się z kolei użycie piecyków gazowych, bojlerów elektrycznych oraz instalacji solarnych. Należy w tym miejscu wspomnieć, że przy okazji badań, jakie ostatnio przeprowadzono na terenie aglomeracji warszawskiej, wskazano, że w podwarszawskich miastach, sporym problemem jest niska emisja związana ze spalaniem w piecach centralnego ogrzewania tradycyjnych surowców.

  W tych analizach zwrócono też uwagę na pilną potrzebę poprawy jakości powietrza poprzez m.in.: termomodernizację budynków, wymianę źródeł ich ogrzewania i rozwój odnawialnych źródeł energii. Nie dziwi więc fakt, że mieszkańcy domów na terenie Pruszkowa, których zapytano m.in. o zamiary modernizacji swoich nieruchomości, najczęściej planowali: docieplenie ścian zewnętrznych budynku, zastosowanie instalacji solarnej oraz montaż pompy ciepła. Jednocześnie, w podwarszawskich miastach i miejscowościach nieustannie powstają nowe osiedla domów jednorodzinnych i szeregowców i nawet deweloperzy zauważyli wzrost zainteresowania budownictwem ekologicznym i pompami ciepła.

  Pompy ciepła Pruszków

  Pompy ciepła mogą być doskonałym wyborem w różnych zastosowaniach w Pruszkowie, zarówno w nowych domach, jak i w przypadku modernizacji istniejących już systemów ogrzewania i chłodzenia w budynkach. Pompy ciepła stanowią również ciekawą opcję przy wymianie istniejących systemów klimatyzacyjnych w domu w Pruszkowie, ponieważ koszt przejścia z systemu tylko chłodzącego na pompę ciepła jest zazwyczaj dość niski. W wielu krajach na całym świecie, np. w Szwecji i we Włoszech oraz w Kanadzie, pompy ciepła to sprawdzona i niezawodna technologia, zdolna do zapewnienia całorocznej kontroli komfortu cieplnego w domu poprzez ogrzewanie – zimą, chłodzenie – latem, a także ogrzewanie ciepłej wody dla potrzeb domowników.

  Pompy ciepła, zarówno te powietrzne, jak i gruntowe są najlepszym rozwiązaniem dla tych rodzin, które nie chcą korzystać podczas ogrzewania domu z sieci gazowej czy elektrycznej i poszukują odnawialnej alternatywy dla węgla, drewna i oleju opałowego. Świadomy wybór źródła ogrzewania jest obecnie jedną z najważniejszych decyzji przy budowie czy modernizacji domu w powiecie pruszkowskim, a że „czysta”, “zielona” energia jest teraz w modzie, to grupa odbiorów ekologicznych technologii stale się zwiększa.

  W Pruszkowie i okolicach, w tej części regionu środkowo mazowieckiego, gdzie panuje klimat umiarkowany ciepły przejściowy, najlepszym rozwiązaniem wydaje się być wybór energii “ukrytej” w ziemi, ale powietrzne pompy ciepła, choć dla niektórych osób wydają się dość niepewną inwestycją, to właściwie dobrane i zainstalowane są warte swojej ceny! Warto pamiętać, że w ostatnich latach technologia powietrznych pomp ciepła typu powietrze-woda rozwinęła się tak bardzo, że obecnie ten rodzaj systemu stanowi uzasadnioną alternatywę ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń nawet w chłodniejszych regionach kraju. Ponadto ten rodzaj powietrznych pomp ciepła generuje ciepłą i zimną wodę zamiast powietrza, co pozwala na wykorzystanie podgrzanej wody w obiegu grzewczym i w zbiorniku z ciepłą woda użytkową.

  Pompa ciepła - kontakt

  Jak działa pompa ciepła?

  Jak działa pompa ciepła? Najprościej rzecz ujmując, pompa ciepła to urządzenie, które “przenosi” energię cieplną z jednego punktu do drugiego. W Polsce piece i kotły c.o. zapewniają ogrzewanie pomieszczeń poprzez dodawanie ciepła do powietrza poprzez spalanie paliwa, takiego jak np: węgiel, drewno, pellet, ekogroszek, gaz ziemny lub olej opałowy. Chociaż wydajności tych urządzeń grzewczych w Polsce stale się poprawiają, nadal pozostają poniżej 100%, co oznacza, że ​​nie cała “dostępna” energia ze spalania jest wykorzystywana do ogrzewania powietrza w budynku. Nawet najbardziej wydajny piec lub kocioł zawsze coś traci w procesie konwersji!

  Pompy ciepła są uważane za wysoce wydajne i “czyste” instalacje grzewcze, ponieważ nie są zależne od spalania paliwa w celu wytworzenia ciepła. Energia elektryczna dostarczana do pompy ciepła jest wykorzystywana do przesyłania energii cieplnej między dwoma lokalizacjami. Dzięki temu pompa ciepła może pracować wydajniej, tzn. wytwarza się więcej energii cieplnej niż ilość energii elektrycznej użytej do jej przepompowania. Przykładowo, jeśli COP pompy wynosi 4, to aby uzyskać 4 kW ciepła, maszyna zużyje 1 kW energii elektrycznej. Pompa ciepła wykorzystuje zjawisko – “efekt Joule’a-Thomsona”. Cały system pompy ciepła, którego podstawowym zastosowaniem jest ogrzewanie i chłodzenie pomieszczeń oraz podgrzewanie wody użytkowej opiera się na 3 głównych częściach:

  • system źródła ciepła,
  • pompa ciepła,
  • system dystrybucji.

  Klimatyzacja do mieszkania Pruszków – dlaczego pompa ciepła może ogrzewać i chłodzić?

  Pompy ciepła z termodynamicznego punktu widzenia realizują obieg Lindego, a układ pompy ciepła jest typowym sprężarkowym, ziębniczym obiegiem parowym, ale ta maszyna cieplna może pracować także w systemie rewersyjnym. Pompa ciepła w trybie chłodzenia (na tej samej zasadzie działają klimatyzatory i lodówki) wykorzystuje dodatkową energię elektryczną, aby przeciwdziałać naturalnemu przepływowi ciepła i wpompować powietrze z chłodniejszego miejsca do cieplejszego. Dom jest traktowany jako “kopalnia” ciepła, które pompa usunie z jego wnętrza, chłodząc tę ​​przestrzeń. Jeśli dom będzie wykorzystywany jako “odbiorca”, do jego wnętrza zostanie wpompowana energia cieplna (np. z gruntu) ogrzewająca pomieszczenia.

  Wypada dodać, że działanie pompy ciepła jest w pełni odwracalne, co oznacza, że ​​maszyna cieplna może zarówno ogrzewać, jak i chłodzić dom, zapewniając komfort cieplny mieszkańcom przez cały rok. Co w praktyce oznacza, że w okresie letnim pompa ciepła działa jak klimatyzator. Obecnie produkowane, najlepsze, wysokowydajne pompy ciepła osuszają również lepiej niż standardowe klimatyzatory domowe, co skutkuje mniejszym zużyciem energii i większym komfortem chłodzenia w lecie.

  Pruszków – jak dobrać pompę ciepła?

  Co najbardziej wpływa na dobór pompy ciepła? Podczas konsultacji przed zakupem i montażem pompy ciepła w konkretnym budynku, firmy instalujące pompy ciepła w Pruszkowie zawsze biorą pod uwagę szereg czynników, takich jak np.:

  • nasłonecznienie i izolacja cieplna budynku,
  • szczelność powietrzna całego obiektu,
  • zapotrzebowanie na ciepło w budynku,
  • inne potrzeby domowników, takie jak: podgrzewanie ciepłej wody użytkowej, chłodzenie pomieszczeń w okresie letnim,
  • rodzaj i wydajność posiadanych elementów centralnego ogrzewania (kaloryfery, systemy ogrzewania podłogowego, grzejniki konwektorowe),
  • czy pompa ciepła będzie jedynym urządzeniem grzewczym w domu,
  • czy w systemie grzewczym będą pracować 2 urządzenia.

  Warto wiedzieć, że pompa ciepła nie musi być jedynym źródłem ciepła w domu. Choć dodatkowe źródła ciepła są często pomijane przy omawianiu pomp ciepła i konsultacji przed zakupem w Pruszkowie, to system pompy ciepła może być “wspomagany” przez dodatkowe urządzenia, takie jak np: kolektory słoneczne. W obecnych czasach, warto mieć na uwadze fakt, że pompy ciepła plus instalacje solarne to droga do darmowej energii. Łącząc pompy ciepła z panelami słonecznymi, można uczynić swój dom w Pruszkowie nie tylko ekologicznym, ale i samowystarczalnym!

  Rodzaje systemów pomp ciepła

  W Pruszkowie, dystrybutorzy pomp ciepła oferują wiele modeli urządzeń, które posiadają nawet czujnik do sterowania obiegiem solarnym, a w innych, w standardzie oferowane są zabezpieczenia antykorozyjne, które gwarantują wydłużoną żywotność zbiornika na c.w.u.. W Polsce istnieje wiele różnych typów pomp ciepła, ale wszystkie działają na tej samej zasadzie “przekazu” ciepła ze źródła energii cieplnej. Te maszyny cieplne można pogrupować na różne sposoby, np. ze względu na:

  • rodzaj źródła ciepła (nisko- i wysokotemperaturowego),
  • rodzaj napędu pompy ciepła,
  • wydajność cieplną,
  • ich zastosowanie.

  W Polsce, najbardziej znany jest podział pomp ciepła ze względu na dolne źródło i biorąc pod uwagę ten czynnik, pompy ciepła możemy pogrupować pokrótce na:

  • powietrzne pompy ciepła (typu: powietrze-woda, powietrze-powietrze), które wykorzystują energię zawartą w biosferze. Mogą być zamontowane jako kompaktowe jednostki wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Ze względu na konstrukcję można wyróżnić jednostki typu MONOBLOK, gdzie wszystkie elementy urządzenia znajdują się w obrębie jednej jednostki umieszczonej na zewnątrz budynku oraz pompy ciepła typu SPLIT, składające się z jednostki zewnętrznej i wewnętrznej.
  • gruntowe pompy ciepła (grunt-powietrze i grunt-woda), które wykorzystują energię cieplną zmagazynowaną w ziemi. Ciepło pobierane jest za pomocą poziomych kolektorów lub pionowych otworowych wymienników ciepła. Kolektory poziome umieszcza się zwykle na głębokości około 1,5 metra pod powierzchnią ziemi na sporym terenie (2 lub 3 razy większym od powierzchni ogrzewanej). Z kolei, wymiennik pionowy tzn. sondy gruntowe są umieszczone głęboko w ziemi (najczęściej są wpuszczane na głębokość do 100 metrów, ale można i głębiej, nawet na 200 metrów).

  Opłaca się pamiętać, że podczas montażu pompy ciepła w Pruszkowie, urzędowe formalności nie zawsze są potrzebne, bo zgodnie z art. 29 ust 4. pkt 3 pkt c ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane  Dz. U. z 2021 r. poz. 2351 instalowanie  pomp ciepła o mocy zainstalowanej elektrycznej nie większej niż 50 kW nie wymaga decyzji o pozwoleniu na budowę oraz zgłoszenia. Ale podczas instalacji większości dostępnych na polskim rynku systemów pomp ciepła, konieczne jest stosowanie się do wytycznych producenta.

  Montaż pompy ciepła Pruszków – odwierty pod pompy ciepła 

  W Pruszkowie i okolicach, podczas zakładania pompy ciepła przez profesjonalną firmę, optymalny dobór elementów instalacji zwykle należy do ich kompetencji. Decydując się na zakup pompy ciepła, zawsze opłaca się wybrać doświadczonych profesjonalistów, którzy podczas montażu biorą pod uwagę wytyczne producenta i posiadają wiedzę, jak przygotować dom na instalację pompy ciepła i czy pompa ciepła ogrzeje dom z grzejnikami. Należy też mieć na uwadze fakt, że w przypadku pomp ciepła, wszelkie prace przy obiegu czynnika chłodniczego mogą wykonywać tylko specjaliści z uprawnieniami f-gazowymi, dzięki którym mogą oni przeprowadzać takie czynności jak: kontrola szczelności, instalacja, konserwacja, serwisowanie i naprawa pomp ciepła.

  Warto też pamiętać, że pompa powietrze-woda to kompaktowa konstrukcja i niezależny moduł hydrauliczny, co czyni ją bardzo łatwą w montażu, ale gruntowe pompy ciepła to konieczność posiadania dość sporego terenu wokół domu do wykonania odwiertów w ziemi. Montaż pompy ciepła, cena robocizny (odwierty pod pompę ciepła) będzie się różnić w zależności od rodzaju systemu źródła ciepła. Wynika to przede wszystkim z faktu, że poziome, dolne źródła ciepła są umieszczane płytko w podłożu, ale na dużej powierzchni terenu. Z kolei, pionowe pętle gruntowe, choć wymagają mało miejsca na podwórku, to są umieszczane głęboko pod ziemią i wymagają użycia specjalnego sprzętu (wiertnica do pomp ciepła).

  Pionowy układ z zamkniętą pętlą może być odpowiednim wyborem dla większości domów jednorodzinnych znajdujących się w dzielnicach Pruszkowa, takich jak np.: Bąki, Tworki, Malichy czy Żbików, tam gdzie działki budowlane są małe. Wtedy odpowiednią konstrukcją poziomego wymiennika ciepła są 2 rury umieszczone obok siebie w tym samym wykopie. Na terenie miasta, tam gdzie przestrzeń działki budowlanej jest dość spora i na terenie gmin: Michałowice, Nadarzyn, Raszyn, gdzie nieruchomości gruntowe są zwykle większe, można zastosować poziome, dolne źródła ciepła.

  W temacie pompa ciepła z odwiertami w Pruszkowie, niezwykle ważne jest to, aby grunt był mokry i gliniasty, ponieważ suchy piasek dostarcza kilkakrotnie mniej ciepła. Chociaż w Pruszkowie występują grunty nośne, na ogół przydatne dla zabudowy, to tylko w części północnej i zachodniej Pruszkowa zalegają gliny. Trzeba też wiedzieć, że gruntowy wymiennik ciepła musi być dobrze dopasowany do wydajności pompy ciepła, tzn. powinien być 2 lub 3 razy większy od powierzchni ogrzewanej. Należy bowiem pamiętać, że systemy ziemnych pomp ciepła, które nie są zrównoważone i nie są w stanie uzupełnić energii pobieranej z “pola odwiertu”, będą z czasem coraz gorzej pracować.

  Ile kosztuje pompa ciepła?

  Pompy ciepła ceny Pruszków, ile faktycznie kosztuje pompa ciepła 2022? Ile kosztuje pompa ciepła wraz z montażem? Koszt zakupy systemu pompy ciepła do domu jest dla niektórych osób w Pruszkowie dość wysoki, biorąc pod uwagę jej montaż. Jednak wydatki na zakup całego systemu pompy ciepła będą różnić się w zależności od rodzaju i wydajności sprzętu. Choć pompy ciepła w Polsce są nadal uważane za drogie, ale ich cena ma się przecież “zwrócić”! Jeśli instalacja pompy ciepła została przeprowadzona prawidłowo, to zwrot z inwestycji jest szybki (od 3 do 8 lat), a system pompy ciepła będzie działał niezawodnie od 20 do 30 lat, albo i dłużej.

  Należy jednak pamiętać, że bardzo trudno jest obliczyć koszt pompy ciepła w Pruszkowie “od ręki”, ponieważ istnieje wiele indywidualnych czynników, które mogą wpływać na ogólną wycenę systemu. Możliwe jest jednak wyliczenie przybliżonej ceny. Przy obliczaniu kosztów pompy ciepła zawsze brane jest pod uwagę kilka ważnych czynników, takich jak:

  • rozmiar systemu grzewczego,
  • rodzaj i wydajność pompy ciepła,
  • koszt zakupu całego systemu,
  • koszty montażu (cena robocizny),
  • uzyskane dopłaty do pompy ciepła.

  Jakie są dopłaty do pomp ciepła w Pruszkowie?

  Jeśli zastanawiasz się nad instalacją pompy ciepła w nieruchomości prywatnej, prawdopodobnie masz wiele pytań, jeśli chodzi o możliwość uzyskania dopłaty. Chociaż pompy ciepła Pruszków, cena z montażem to bardzo różnorodna oferta, to niekiedy obawa o koszt założenia pompy ciepła w domu jest głównym czynnikiem, który zniechęca osoby myślące o jej zakupie. Bez wątpienia, początkowo wydana suma na tę inwestycję może być dla niektórych osób zbyt wysoka. Ale warto pamiętać, że skorzystanie z rządowego projektu wsparcia, może sprawić, że koszty te będą z pewnością niższe.

  Urząd Miasta Pruszkowa zlokalizowany pod adresem ul. J. I. Kraszewskiego 14/16 to wiarygodne źródło informacji o tym, jakie są dopłaty do pomp ciepła w regionie i komu w Pruszkowie należą się dopłaty do pompy ciepła. Dodatkowo, na stronie internetowej Urzędu Miasta udostępnione zostały wszystkie dostępne projekty, ulgi i przedstawiono aktualne dofinansowanie do pomp ciepła. Warto wiedzieć, że Ministerstwo Klimatu i Środowiska i NFOŚiGW daje Polakom kolejną szansę na uzyskanie dotacji do montażu pomp ciepła. Kto może liczyć na takie dotację? NFOŚiGW informuje – “ Beneficjantami będą mogły być osoby fizyczne – właściciele bądź współwłaściciele jednorodzinnych domów, ale – tutaj ważne zastrzeżenie – jedynie nowych.”

  Oferta pompy ciepła Pruszków – Dystrybutor OZE 

  Jeśli należysz do grona właścicieli nieruchomości w powiecie pruszkowskim, którzy poszukują informacji na temat – kto instaluje pompy ciepła w Pruszkowie i okolicach, bo rozważasz zakup pompy ciepła do swojego domu lub firmy, to zapraszamy Cię do nas! Dowiedz się, jakie nowoczesne produkty możemy Ci zaproponować!

  Co możemy zrobić dla Ciebie? W 100% możesz liczyć na to, że Dystrybutor OZE będzie Twoim długoletnim partnerem w zakresie ekologicznych rozwiązań i nie zostawi Cię w potrzebie! Co więcej, nasza gwarancja obowiązuje już od czasu pierwszej rozmowy, przez projekt i instalację, po obsługę i konserwację i serwis 24/7 – co w praktyce oznacza, że nigdy nie zostaniesz “na lodzie” i będziemy zawsze do Twojej dyspozycji, nawet po zainstalowaniu systemu!

  Pompa ciepła - kontakt

  Dlaczego warto z nami współpracować? Bez wątpienia, Dystrybutor OZE zapewni Ci specjalistyczną wiedzę na temat czystej energii słonecznej. Ale nasza firma to także niezbędne doświadczenie i wykwalifikowany zespół wspaniałych pracowników oraz wysokiej jakości urządzenia, zawsze w konkurencyjnej cenie! Opierając się wyłącznie na najnowszych technologiach, jesteśmy w stanie zaoferować Ci kompleksową ofertę – Pompy ciepła Pruszków i okolice – Usługa montażu pompy ciepła mazowieckie!

  Nie wiesz jaka pompa ciepła będzie najlepsza dla Ciebie i Twojej rodziny? Interesuje Cię, ile kosztuje pompa ciepła do budynku 100 m? Potrzebujesz więcej informacji na temat oferowanych przez nas produktów? Powinieneś wiedzieć, że korzystając z naszej oferty, jesteś w stanie wyposażyć swój dom w nowoczesne technologie ekologiczne. Zapewnimy jednocześnie wsparcie eksperckie, profesjonalny montaż i serwis w branżach:

  • pompy ciepła,
  • fotowoltaika,
  • klimatyzacja,
  • grzejniki, ogrzewanie.

  W czym Dystrybutor OZE może Ci pomóc? Nasi kompetentni technicy serwisowi są zawsze “pod ręką”, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące pomp ciepła i pomogą Ci znaleźć najlepsze, ekologiczne rozwiązania dla Twojej firmy lub domu. Jeśli potrzebujesz solidnego wykonawcy pomp ciepła w Pruszkowie, nie szukaj dalej!

  Dystrybutor OZE – Oferta 2022 – Usługa montażu pompy ciepła Pruszków i okolice 

  Niezależnie od tego, czy szukasz sposobu, aby Twój dom był bardziej ekologiczny, samowystarczalny i komfortowy, czy chcesz obniżyć rachunki za prąd, ogrzewanie i ciepłą wodę w budynku firmowym – możemy Ci pomóc! Dystrybutor OZE to firma oferująca usługi w zakresie ekologicznych rozwiązań zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm na terenie Pruszkowa i okolic. Zawsze dostarczamy rozwiązania grzewcze i chłodnicze dostosowane do unikalnych potrzeb naszych Klientów.

  W Dystrybutor OZE wiemy, że najnowsze technologie pomp ciepłą są bardzo skuteczne, jeśli chodzi o zapewnienie komfortu cieplnego w budynkach. Ale zdajemy sobie również sprawę, że obsługa pompy ciepła może być dla niektórych osób dość kłopotliwym tematem. Z tego właśnie powodu, po instalacji systemu, wszystko dokładnie Ci wyjaśnimy i przeprowadzimy Cię krok po kroku, przez tajniki Twojej pompy ciepła!

  W Dystrybutor OZE jesteśmy na bieżąco z najnowszymi innowacjami, dzięki czemu zawsze możemy zaoferować Ci nowoczesne rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii, które pomogą utrzymać Ci komfort cieplny w Twojej przestrzeni i obniżyć Twoje rachunki za energię. Dzięki naszym kompleksowym usługom możesz wspomóc środowisko, zaoszczędzić swój cenny czas oraz od razu zacząć czerpać korzyści finansowe jakie niosą ekologiczne rozwiązania!

  Jeśli szukasz pomp ciepła przeznaczonych do użytku domowego lub komercyjnego, to skontaktuj się z nami! Nasz obszar działania obejmuje wszystkie miasta i miejscowości w Polsce, a zachodnia części województwa mazowieckiego – Pruszków i dzielnice: Bąki, Malichy, Ostoja, Osiedle Staszica, Tworki, Osiedle Prusa, Wyględówek i Żbików oraz gminy: Piastów, Pruszków, Brwinów, Michałowice, Nadarzyn, Raszyn, Ożarów Mazowiecki i miasta: Piastów, Pruszków, Brwinów, to nie jedyne tereny, gdzie z powodzeniem, możemy zainstalować wydajne pompy ciepła od najlepszych producentów!

  Umów się na wizytę online, zadzwoń lub napisz do nas już dziś! Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić i jakie pompy ciepła jesteśmy w stanie Ci zaproponować!

  Otrzymaj ofertę skrojoną pod siebie!

  Chcesz otrzymać dedykowaną ofertę na nasze produkty? Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 48 godzin w celu przygotowania oferty.

  W czym możemy pomóc?

   Nasi eksperci oddzwonią z bezpłatną konsultacją - pomogą dobrać pompę ciepła oraz przedstawią kosztorys.

   Umów się na bezpłatną wycenę
   Umów się na bezpłatną wycenę