Pompy ciepła Konin

Pompy ciepła Konin - Montaż pomp ciepła Wielkopolskie - Konsultacja - Sprzedaż - Serwis - Oferta Dystrybutor OZE

Pompa ciepła Konin, choć tym tematem zajmuje się niejedno Wielkopolskie forum internetowe, to warto mieć na uwadze fakt, że pompa ciepła powietrze powietrze oraz gruntowe pompy ciepła zyskują na popularności w całej Polsce. Ten fakt nikogo nie dziwi, polski rząd zaczął wdrażać szereg programów, zachęcając Polaków dofinansowaniem do przejścia na ekologiczny styl życia i odnawialne źródła energii.

Otrzymaj ofertę skrojoną pod siebie!

Chcesz otrzymać dedykowaną ofertę na nasze produkty? Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 48 godzin w celu przygotowania oferty.

W czym możemy pomóc?

  Nasi eksperci oddzwonią z bezpłatną konsultacją - pomogą dobrać pompę ciepła oraz przedstawią kosztorys.

  Pompy ciepła Konin – Doradztwo – Wycena – Sprzedaż – Montaż – Serwis – Oferta 2022 – Dystrybutor OZE 

  Pompa ciepła Konin, Koło, Września, Słupca, odwierty pod pompy ciepła Konin, choć lokalne, portale internetowe są przepełnione takimi ogłoszeniami, to warto mieć na uwadze fakt, że pompa ciepła powietrzna oraz gruntowe pompy ciepła zyskują na popularności w całej Polsce, nie tylko w  województwie wielkopolskim. Ten fakt nikogo nie dziwi, polski rząd zaczął wdrażać szereg programów, zachęcając Polaków dopłatami i dofinansowaniem do przejścia na ekologiczny styl życia i odnawialne źródła energii. Gdy zastanawiasz się nad możliwościami ogrzewania i chłodzenia domu lub obniżeniem rachunków za podgrzewanie wody użytkowej, bez wątpienia powinieneś rozważyć system pompy ciepła.

  Montaż pompy ciepła Konin, oferta pompa ciepła Wielkopolska, jak i cała branża stale się zmienia. Ale my, w Dystrybutor OZE jesteśmy na bieżąco z najnowszymi innowacjami! Jeśli należysz do grona właścicieli nieruchomości, którzy poszukują informacji na temat – pompy ciepła Konin i okolice, wycena, konsultacja, sprzedaż, usługa montażu pompy ciepła, odwierty pod pompy ciepła, ogrzewanie i klimatyzacja z pompy ciepła, bo rozważasz zakup tej maszyny cieplnej, to zapraszamy Cię do nas! Dowiedz się, jakie nowoczesne i ekologiczne technologie do ogrzewania do Twojego domu i firmy możemy Ci zaproponować!

   

   

  Pompa ciepła Wielkopolska

  Pompy ciepła mogą być doskonałym wyborem w różnych zastosowaniach w Koninie i okolicach, zarówno w nowych domach, jak i w przypadku modernizacji istniejących już systemów ogrzewania i chłodzenia w budynkach. Pompy ciepła stanowią również ciekawą opcję przy wymianie istniejących systemów klimatyzacyjnych, ponieważ koszt przejścia z systemu tylko chłodzącego na pompę ciepła jest zazwyczaj dość niski. W wielu krajach na całym świecie, np. w Szwecji i we Włoszech oraz w Kanadzie, pompy ciepła to sprawdzona i niezawodna technologia, zdolna do zapewnienia całorocznej kontroli komfortu cieplnego w domu poprzez ogrzewanie – zimą, chłodzenie – latem oraz podgrzewanie wody dla potrzeb domowników.

  Pompy ciepła, zarówno te powietrzne, jak i ziemne, są najlepszym rozwiązaniem dla tych rodzin w Wielkopolsce, które nie chcą korzystać podczas ogrzewania domu z sieci gazowej czy elektrycznej i poszukują “green energy”, czyli odnawialnej alternatywy dla drogiego węgla, oleju opałowego i drewna. Świadomy wybór źródła ogrzewania jest obecnie jedną z najważniejszych decyzji przy budowie czy modernizacji domu w Koninie , a że „czysta”, “zielona” energia jest teraz bardzo popularna, to grupa odbiorów ekologicznych technologii stale się zwiększa. Doskonale wykorzystali tę sytuację producenci pomp ciepła. Krajowy ranking pompa ciepła jest nieustannie aktualizowany, a pytania typu – pompa ciepła NETSU czy Panasonic?, czy pompa ciepła Panasonic jest dobrym wyborem? Biernacki pompy ciepła? Jakie ma ArtDom Konin opinie? Jaką pompę ciepła kupić? – ciągle pojawiają się na niejednym lokalnym internetowym forum.

  Pompa ciepła Konin – opinie

  Jeśli rozważasz montaż pompy ciepła w swoim domu w Koninie lub w okolicach – Koło, Września, Słupca, Rychwał, Sompolno, ale przerażają Cię duże koszty początkowe i negatywne opinie, to musisz zobaczyć “szerszy obraz”. Warto pamiętać, że korzyści z montażu pompy ciepła w Polsce wyraźnie wskazują, że na dłuższą metę, te system grzewczy stanowi mądrą, przyszłościową inwestycję! Obecnie pompa ciepła to nie tylko “wynalazek” do ogrzewania, ale jedno z najbardziej efektywnych niskoemisyjnych źródeł ciepła dla domu! Biorąc pod uwagę, że koszty eksploatacji przynoszą oszczędności na comiesięcznych rachunkach za ogrzewanie, ponieważ mechanizm stojący za pompą ciepła po prostu przenosi ciepło z jednego miejsca do drugiego, a nie go wytwarza i jeszcze na dodatek, polski rząd pomaga finansowo w przejściu na to rozwiązanie, to pompy ciepła są wręcz doskonałym rozwiązaniem!

  Pompa ciepła - kontakt

  Chociaż zdarzają się i negatywne opinie np. “podczas zakupu powietrznej pompy ciepła w Koninie, nikt mi nie powiedział, że ma ona obniżoną sprawność przy niskich temperaturach”, to powietrzne pompy ciepła, choć dla niektórych osób z części województwa wielkopolskiego wydają się być dość niepewną inwestycją, to właściwie zaprojektowane i zainstalowane są warte swojej ceny i działają wydajnie nawet wtedy, gdy są mrozy i temperatura na zewnątrz spada poniżej -25°C! Opłaca się też pamiętać, że pompy ciepła Wielkopolska to bez wątpienia bardzo różnorodna oferta, która nie ogranicza się tylko do katalogów kilku producentów. Wypada dodać, że w Koninie jest wiele zapytań o pompy ciepła Panasonic, ale są jeszcze inni renomowani producenci pomp ciepła, tacy jak. np: Bosch, Buderus, Heiztechnik, Stiebel-Eltron, Mitsubishi Electric czy polska spółka NETSU.

  Co to jest pompa ciepła?

  Biorąc pod uwagę bogactwo różnych typów systemów pomp ciepła i dostępnych w Koninie opcji do wyboru, wypada mieć przynajmniej podstawowe pojęcie na temat – pompa ciepła, co to jest?

  Wikipedia przedstawia to urządzenie i jego rodzaje w bardzo przystępny sposób (cytuję): Pompa ciepła – maszyna cieplna wymuszająca przepływ ciepła z obszaru o niższej temperaturze do obszaru o temperaturze wyższej. Proces ten przebiega wbrew naturalnemu kierunkowi przepływu ciepła i zachodzi dzięki dostarczonej z zewnątrz energii mechanicznej (w pompach ciepła sprężarkowych) lub energii cieplnej (w pompach absorpcyjnych).

  Pompy ciepła z termodynamicznego punktu widzenia realizują obieg Lindego, tak jak chłodziarki, ale ich podstawowym zastosowaniem jest ogrzewanie pomieszczeń i wody użytkowej (choć niektóre pompy ciepła wyposażone są w funkcję chłodzenia). W chłodziarkach i zamrażarkach ciepło jest „wypompowywane” z przechowywanych produktów (co obniża ich temperaturę) a oddawane do pomieszczenia, w którym stoi lodówka lub zamrażarka. Pompa ciepła zastosowana do ogrzewania pomieszczeń „wypompowuje” ciepło z otoczenia o niskiej temperaturze (z gruntu lub powietrza na zewnątrz budynku) i po podniesieniu temperatury czynnika roboczego oddaje ciepło do ogrzewanego pomieszczenia.

  Pompy ciepła powietrzne i gruntowe pompy ciepła 

  Z czego składa się powietrzna pompa ciepła? Gdy zadamy to pytanie osobie, która ma ten system pompy ciepła w swoim domu w Koninie, np. w dzielnicy Grójec lub Niesłusz, to najczęściej usłyszymy odpowiedź – pompa to jednostka wewnętrzna i jednostka zewnętrzna. Rzeczywiście tak jest, bo powietrzne pompy ciepła powietrze-woda typu SPLIT, które pobierają ciepło z biosfery, składają się z jednostki zewnętrznej i wewnętrznej. Ale ze względu na konstrukcję, można wyróżnić także pompy ciepła powietrzne typu MONOBLOK, gdzie wszystkie elementy urządzenia znajdują się w obrębie jednej jednostki umieszczonej na zewnątrz budynku. Z kolei, systemy gruntowe pompy ciepła składają się z 3 głównych elementów: pompa ciepła, dolne źródło ciepła (gruntowy kolektor pionowy lub poziomy) i system dystrybucji, który rozprowadza energię cieplną z pompy do budynku.

  W Polsce, najbardziej znany jest podział pomp ciepła ze względu na dolne źródło i biorąc pod uwagę ten czynnik, pompy ciepła możemy pogrupować pokrótce na:

  • powietrzne pompy ciepła (typu: powietrze-woda, powietrze-powietrze), które wykorzystują energię cieplną zawartą w biosferze. Mogą być zamontowane jako kompaktowe jednostki wewnątrz lub na zewnątrz budynku.
  • gruntowe pompy ciepła (grunt-powietrze i grunt-woda), które wykorzystują energię cieplną zmagazynowaną w ziemi. Ciepło pobierane jest za pomocą poziomych kolektorów lub pionowych otworowych wymienników ciepła. Kolektory poziome umieszcza się zwykle na głębokości około 1,5 metra pod powierzchnią ziemi na sporym terenie. Z kolei, wymiennik pionowy tzn. sondy gruntowe są umieszczone głęboko w ziemi (najczęściej są wpuszczane na głębokość do 100 metrów, ale można i głębiej, nawet na 200 metrów).

  Jak działa pompa ciepła? – dlaczego pompa ciepła może ogrzewać i chłodzić dom? 

  Jak działa pompa ciepła? Najprościej rzecz ujmując, pompa ciepła to urządzenie, które “przenosi” energię cieplną z jednego punktu do drugiego. W Polsce piece i kotły c.o. zapewniają ogrzewanie pomieszczeń poprzez dodawanie ciepła do powietrza poprzez spalanie paliwa, takiego jak np: węgiel, drewno, pellet, ekogroszek, gaz ziemny lub olej opałowy. Chociaż wydajności tych urządzeń grzewczych w Polsce stale się poprawiają, nadal pozostają poniżej 100%. Oznacza to, że ​​nie cała “dostępna” energia ze spalania jest wykorzystywana do ogrzewania powietrza w budynku, bo nawet najbardziej wydajny piec lub kocioł zawsze coś “traci” w procesie konwersji.

  Pompy ciepła są uważane za wysoce wydajne i “czyste” instalacje grzewcze, ponieważ nie są zależne od spalania paliwa w celu wytworzenia ciepła. Energia elektryczna dostarczana do pompy ciepła jest wykorzystywana do przesyłania energii cieplnej między dwoma lokalizacjami. Dzięki temu pompa ciepła może pracować wydajniej, tzn. wytwarza się więcej energii cieplnej niż ilość energii elektrycznej użytej do jej przepompowania. Przykładowo, jeśli COP pompy wynosi 4, to aby uzyskać 4 kW ciepła, maszyna zużyje 1 kW energii elektrycznej. Pompa ciepła wykorzystuje zjawisko – “efekt Joule’a-Thomsona”. Cały system pompy ciepła, którego podstawowym zastosowaniem jest ogrzewanie i chłodzenie pomieszczeń oraz podgrzewanie wody użytkowej opiera się na 3 głównych częściach:

  • system źródła ciepła,
  • pompa ciepła,
  • system dystrybucji.

  Pompy ciepła z termodynamicznego punktu widzenia realizują obieg Lindego, a układ pompy ciepła jest typowym sprężarkowym, ziębniczym obiegiem parowym, ale ta maszyna cieplna może pracować także w systemie rewersyjnym. Pompa ciepła w trybie chłodzenia (na tej samej zasadzie działają klimatyzatory i lodówki) wykorzystuje dodatkową energię elektryczną, aby przeciwdziałać naturalnemu przepływowi ciepła i wpompować powietrze z chłodniejszego miejsca do cieplejszego. Dom jest traktowany jako “kopalnia” ciepła, które pompa usunie z jego wnętrza, chłodząc tę ​​przestrzeń. Jeśli dom będzie wykorzystywany jako “odbiorca”, do jego wnętrza zostanie wpompowana energia cieplna (np. z gruntu) ogrzewająca pomieszczenia.

  Wypada dodać, że działanie pompy ciepła jest w pełni odwracalne, co oznacza, że ​​maszyna cieplna może zarówno ogrzewać, jak i chłodzić dom, zapewniając komfort cieplny mieszkańcom przez cały rok. Co w praktyce oznacza, że w okresie letnim pompa ciepła działa jak klimatyzator. Obecnie produkowane, najlepsze, wysokowydajne pompy ciepła osuszają również lepiej niż standardowe klimatyzatory domowe, co skutkuje mniejszym zużyciem energii i większym komfortem chłodzenia w lecie.

  Pompa ciepła Koło, Września, Słupca, Konin – jak wybrać?

  Pompy ciepła Konin i okolice, na co zwrócić uwagę przy zakupie? Warto w tym miejscu podkreślić fakt, że chociaż wielu właścicieli domów w Wielkopolsce uważa ten temat za dość trudny do zrozumienia, to ogólny poziom “dopasowania” pomp ciepła do budynków w Polsce znacznie wzrósł w ostatnich latach. Wynika to w głównej mierze ze zrozumienia tej technologii przez instalatorów i oczywiście, z rozwoju branży pompy ciepła. Grupa docelowa w Polsce również się zwiększyła i z oferty typu – pompy ciepła Września, Konin – konsultacje, projektowanie instalacji, sprzedaż i serwis mogą skorzystać nie tylko klienci biznesowi – firmy, ale także klienci indywidualni – osoby prywatne.

  Nie dziwi więc fakt, że to coraz więcej osób w Koninie zamieszcza w Internecie zapytanie ofertowe – pompa ciepła, montaż w domu jednorodzinnym.

  Jak wybrać pompę ciepła? Co najbardziej wpływa na dobór pompy ciepła? Podczas konsultacji przed zakupem i montażem pompy ciepła w konkretnym budynku, firmy instalujące pompy ciepła w Koninie zawsze biorą pod uwagę szereg czynników, takich jak np.:

  • nasłonecznienie i izolacja cieplna budynku,
  • szczelność powietrzna całego obiektu,
  • zapotrzebowanie na ciepło w budynku,
  • inne potrzeby domowników, takie jak: podgrzewanie ciepłej wody użytkowej, chłodzenie pomieszczeń w okresie letnim,
  • rodzaj i wydajność posiadanych elementów centralnego ogrzewania (kaloryfery, systemy ogrzewania podłogowego, grzejniki konwektorowe),
  • czy pompa ciepła będzie jedynym urządzeniem grzewczym w domu,
  • czy w systemie grzewczym będą pracować 2 urządzenia.

  Warto wiedzieć, że pompa ciepła nie musi być jedynym źródłem ciepła w domu. Choć dodatkowe źródła ciepła są często pomijane przy omawianiu pomp ciepła i konsultacji przed zakupem w Wielkopolsce, to system pompy ciepła może być “wspomagany” przez dodatkowe urządzenia, takie jak np: kolektory słoneczne. W obecnych czasach, warto mieć na uwadze fakt, że pompy ciepła plus instalacje solarne to droga do darmowej energii. Łącząc pompy ciepła, panele słoneczne i magazyny energii, można uczynić swój dom w Koninie nie tylko ekologicznym, ale i samowystarczalnym!

  Odwierty pod pompy ciepła Konin – montaż pomp ciepła 

  W Koninie i okolicach, podczas zakładania pompy ciepła przez profesjonalną firmę, optymalny dobór elementów instalacji zwykle należy do ich kompetencji. Decydując się na zakup pompy ciepła, zawsze opłaca się wybrać doświadczonych profesjonalistów, którzy podczas montażu biorą pod uwagę wytyczne producenta i posiadają wiedzę, jak przygotować dom na instalację pompy ciepła i czy pompa ciepła ogrzeje dom z grzejnikami. Należy też mieć na uwadze fakt, że w przypadku pomp ciepła, wszelkie prace przy obiegu czynnika chłodniczego mogą wykonywać tylko specjaliści z uprawnieniami f-gazowymi, dzięki którym mogą oni przeprowadzać takie czynności jak: kontrola szczelności, instalacja, konserwacja, serwisowanie i naprawa pomp ciepła.

  Warto też pamiętać, że pompa powietrze-woda to kompaktowa konstrukcja i niezależny moduł hydrauliczny, co czyni ją bardzo łatwą w montażu, ale gruntowe pompy ciepła to konieczność posiadania dość sporego terenu wokół domu do wykonania odwiertów w ziemi. Montaż pompy ciepła, cena robocizny (odwierty pod pompę ciepła) będzie się różnić w zależności od rodzaju systemu źródła ciepła. Wynika to przede wszystkim z faktu, że poziome, dolne źródła ciepła są umieszczane płytko w podłożu, ale na dużej powierzchni terenu. Z kolei, pionowe pętle gruntowe, choć wymagają mało miejsca na podwórku, ale są umieszczane głęboko pod ziemią i wymagają użycia specjalnego sprzętu (wiertnica do pomp ciepła).

  Pionowy układ z zamkniętą pętlą może być odpowiednim wyborem dla większości domów jednorodzinnych znajdujących się w Koninie, tam gdzie działki budowlane są małe. Wtedy odpowiednią konstrukcją poziomego wymiennika ciepła są 2 rury umieszczone obok siebie w tym samym wykopie. Na terenie miasta, tam gdzie przestrzeń działki budowlanej jest dość spora i na terenie gmin (np. Kleczew, Rychwał), gdzie nieruchomości gruntowe są zwykle większe, można zastosować poziome, dolne źródła ciepła.

  W temacie pompa ciepła z odwiertami w Koninie, niezwykle ważne jest to, aby grunt był mokry i gliniasty, ponieważ suchy piasek dostarcza kilkakrotnie mniej ciepła. Trzeba też wiedzieć, że gruntowy wymiennik ciepła musi być dobrze dopasowany do wydajności pompy ciepła, tzn. powinien być 2 lub 3 razy większy od powierzchni ogrzewanej. Należy bowiem pamiętać, że systemy ziemnych pomp ciepła, które nie są zrównoważone i nie są w stanie uzupełnić energii pobieranej z “pola odwiertu”, będą z czasem coraz gorzej pracować.

  Pompa ciepła – cena z montażem 

  Pompy ciepła w Polsce są uważane za dość drogie systemy, ale ich cena ma się przecież “zwrócić”. Jeśli instalacja pompy ciepła w domu zostanie przeprowadzona prawidłowo, to zwrot z inwestycji jest szybki – od 3 do 8 lat. Należy jednak pamiętać, że bardzo trudno jest obliczyć “na poczekaniu” koszt pompy ciepła w Koninie czy w Licheniu ponieważ istnieje wiele indywidualnych czynników, które mogą wpływać na ogólną wycenę systemu. Możliwe jest jednak wyliczenie przybliżonych kosztów całkowitych z dość dużym marginesem błędu. Przy obliczaniu ceny pompy ciepła zawsze brane jest pod uwagę kilka czynników i są to m.in.:

  • rozmiar systemu grzewczego,
  • rodzaj pompy ciepła i jej wydajność,
  • koszt zakupu całego systemu,
  • usługa montażu pompy (cena robocizny).

  Dofinansowanie do pompy ciepła w Koninie

  Jeśli zastanawiasz się nad instalacją pompy ciepła w nieruchomości prywatnej, prawdopodobnie masz wiele pytań jeśli chodzi o możliwość uzyskania dopłaty. Chociaż pompy ciepła Wielkopolska i branżowe pakiety usług: gruntowa pompa ciepła cena z montażem i powietrzna pompa ciepła cena z montażem, to bardzo różnorodna oferta, to niekiedy obawa o koszt założenia pompy ciepła w domu jest głównym czynnikiem, który zniechęca osoby z Konina myślące o jej zakupie.

  Bez wątpienia, początkowo wydana suma na tę inwestycję, jaką jest pompa ciepła, może być dla niektórych osób z powiatu konińskiego zbyt wysoka. Ale warto pamiętać, że skorzystanie z rządowego projektu wsparcia, może sprawić, że koszty te będą z pewnością niższe, a Urząd Miejski w Koninie (plac Wolności 1) to dobre źródło informacji na temat – program „Czyste Powietrze” – Konin.

  Warto bowiem wiedzieć, że w Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze mieszczącym się przy ul. Wojska Polskiego 2 (pokój 217) udzielane są szczegółowe informacje – jakie są dopłaty do pomp ciepła w Koninie.

  Wydział Ochrony Środowiska w Koninie przy ul. Wojska Polskiego 2 odpowiada z kolei za weryfikację wniosków złożonych przez mieszkańców Konina do WFOŚiGW w Poznaniu, ubiegających się o dofinansowanie z programu „Czyste powietrze”. Warto też wiedzieć, że od  25 stycznia 2022 r. obowiązuje zmieniona wersją programu „Czyste Powietrze” i dodatkowo został wprowadzony nowy program Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pod nazwą „Moje Ciepło”, który daje Polakom kolejną szansę na uzyskanie dotacji do montażu pomp ciepła.

  Pompa ciepła - kontakt

  Dystrybutor OZE – Oferta na rok 2022 – Pompy ciepła i fotowoltaika Konin

  Nie wiesz jaka pompa ciepła będzie najlepsza dla Ciebie i Twojej rodziny? Potrzebujesz więcej informacji na temat – montaż pompy ciepła Konin? Powinieneś wiedzieć, że korzystając z naszej najnowszej oferty – Pompa ciepła Konin i okolice, jesteś w stanie wyposażyć swój dom w nowoczesne technologie ekologiczne.

  Zapewnimy Ci jednocześnie wsparcie eksperckie, profesjonalny montaż i serwis w branżach:

  • pompy ciepła,
  • fotowoltaika,
  • klimatyzacja,
  • grzejniki, ogrzewanie.

  W czym Dystrybutor OZE może Ci pomóc? Nasi kompetentni technicy serwisowi są zawsze “pod ręką”, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące pomp ciepła i pomogą Ci znaleźć najlepsze, ekologiczne rozwiązania dla Twojej firmy lub domu. Więc, jeśli szukasz profesjonalnego i rzetelnego wykonawcy pomp ciepła w Wielkopolsce, nie szukaj dalej!

  Dlaczego warto z nami współpracować? Bez wątpienia, Dystrybutor OZE zapewni Ci specjalistyczną wiedzę na temat czystej energii słonecznej. Ale nasza firma to także niezbędne doświadczenie i wykwalifikowany zespół wspaniałych pracowników oraz wysokiej jakości urządzenia i zawsze konkurencyjna cena! Opierając się wyłącznie na najnowszych technologiach, jesteśmy w stanie zaoferować Ci kompleksową ofertę – Pompa ciepła Wielkopolska!

  Wycena, konsultacja, sprzedaż, usługa montażu pompy ciepła, serwis – Dystrybutor OZE

  Co możemy zrobić dla Ciebie? W 100% możesz liczyć na to, że Dystrybutor OZE będzie Twoim długoletnim partnerem w zakresie ekologicznych rozwiązań i nie zostawi Cię w potrzebie! Co więcej, nasza gwarancja obowiązuje już od czasu pierwszej rozmowy, przez projekt i instalację, po obsługę i konserwację i serwis 24/7 – co w praktyce oznacza, że nigdy nie zostaniesz “na lodzie” i będziemy zawsze do Twojej dyspozycji, nawet po zainstalowaniu systemu!

  W Dystrybutor OZE wiemy, że najnowsze technologie pomp ciepłą są bardzo skuteczne, jeśli chodzi o zapewnienie komfortu cieplnego w budynkach. Ale zdajemy sobie również sprawę, że obsługa pompy ciepła może być dla niektórych osób w Koninie dość kłopotliwym tematem. Z tego właśnie powodu, po instalacji systemu w Twoim domu, wszystko dokładnie Ci wyjaśnimy i przeprowadzimy Cię przez tajniki Twojej pompy ciepła!

  Jeśli szukasz pomp ciepła przeznaczonych do użytku domowego lub komercyjnego, to skontaktuj się z nami! Mamy bardzo konkurencyjny cennik, a nasz obszar działania to także środkowa Polska, a

  Konin i gminy: Golina, Kleczew, Rychwał, Sompolno, Ślesin, Grodziec, Kazimierz Biskupi, Kramsk, Krzymów, Rzgów, Skulsk, Stare Miasto, Wierzbinek, Wilczyn oraz Słupca, Koło, Września, Turek, Licheń, Zagórów, Tuliszków, Ślesin, Kramsk i Kleczew, to tylko niektóre tereny, gdzie z powodzeniem możemy zainstalować ekologiczne i wydajne pompy ciepła!

  Umów się na wizytę online, napisz lub zadzwoń do nas już dziś! Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić i jakie ekologiczne innowacje możemy Ci zaproponować!

  Otrzymaj ofertę skrojoną pod siebie!

  Chcesz otrzymać dedykowaną ofertę na nasze produkty? Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 48 godzin w celu przygotowania oferty.

  W czym możemy pomóc?

   Nasi eksperci oddzwonią z bezpłatną konsultacją - pomogą dobrać pompę ciepła oraz przedstawią kosztorys.

   Umów się na bezpłatną wycenę
   Umów się na bezpłatną wycenę