Pompy ciepła Siedlce

Pompy ciepła Siedlce - Montaż pomp ciepła Mazowieckie - Konsultacja - Sprzedaż - Serwis - Oferta Dystrybutor OZE

Pompa ciepła Siedlce, choć tym tematem zajmuje się niejedno Mazowieckie forum internetowe, to warto mieć na uwadze fakt, że pompa ciepła powietrze powietrze oraz gruntowe pompy ciepła zyskują na popularności w całej Polsce. Ten fakt nikogo nie dziwi, polski rząd zaczął wdrażać szereg programów, zachęcając Polaków dofinansowaniem do przejścia na ekologiczny styl życia i odnawialne źródła energii.

Otrzymaj ofertę skrojoną pod siebie!

Chcesz otrzymać dedykowaną ofertę na nasze produkty? Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 48 godzin w celu przygotowania oferty.

W czym możemy pomóc?

  Nasi eksperci oddzwonią z bezpłatną konsultacją - pomogą dobrać pompę ciepła oraz przedstawią kosztorys.

  Pompy ciepła Siedlce – Doradztwo – Wycena – Sprzedaż – Serwis – Montaż pomp ciepła – Oferta 2022 – Dystrybutor OZE 

  Pompa ciepła Siedlce i okolice, choć niejedno, lokalne forum internetowe jest przepełnione takimi reklamami, to warto mieć na uwadze fakt, że gruntowe pompy ciepła i niezwykle wydajna pompa ciepła powietrzna, zyskują na popularności w całej Polsce. Ten fakt nie wywołuje zdziwienia, polski rząd zaczął wdrażać szereg programów zachęcając Polaków dofinansowaniem do przejścia na ekologiczny styl życia i odnawialne źródła energii. Z tego powodu, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie utworzył Wydział Zamiejscowy w Siedlcach, gdzie udzielane są informacje na temat programu „Czyste Powietrze”, a mieszkańcy powiatu siedleckiego mogą dowiedzieć się, jak uzyskać dopłaty na zakup pompy ciepła.

  Gruntowe pompy ciepła Siedlce i oferta – powietrzne pompy ciepła, jak i cała branża stale się zmienia. Ale my, w Dystrybutor OZE jesteśmy na bieżąco z najnowszymi innowacjami! Jeśli należysz do grona właścicieli nieruchomości, którzy poszukują informacji na temat – green energy, pompy ciepła Siedlce i okolice, usługa montażu pompy ciepła, fotowoltaika, kolektory słoneczne, klimatyzacja z pompy ciepła, odwierty, serwis, pompa ciepła off-grid, koszt pompy ciepła do domu 120m2, bo rozważasz zakup tej maszyny cieplnej, to zapraszamy Cię do nas! Dowiedz się, jakie nowoczesne, ekologiczne i niedrogie technologie do ogrzania Twojego domu i firmy możemy Ci zaproponować!

   

   

  Pompy ciepła Siedlce

  Pompy ciepła mogą być doskonałym wyborem w różnych zastosowaniach w Siedlcach i okolicach, zarówno w nowych domach, jak i w przypadku modernizacji istniejących już systemów ogrzewania i chłodzenia w budynkach. Pompy ciepła stanowią również ciekawą opcję przy wymianie istniejących systemów klimatyzacyjnych w domach w powiecie siedleckim, ponieważ koszt przejścia z systemu tylko chłodzącego na pompę ciepła jest zazwyczaj dość niski. W wielu krajach na całym świecie, np. w Szwecji i we Włoszech oraz w Kanadzie, pompy ciepła to sprawdzona i niezawodna technologia, zdolna do zapewnienia całorocznej kontroli komfortu cieplnego w domu poprzez ogrzewanie – zimą, chłodzenie – latem, a także do przygotowania ciepłej wody dla potrzeb domowników.

  Pompy ciepła, zarówno te powietrzne, jak i gruntowe są najlepszym rozwiązaniem dla tych osób w Siedlcach, które nie chcą korzystać podczas ogrzewania budynku mieszkalnego lub komercyjnego z sieci gazowej czy elektrycznej i poszukują odnawialnej alternatywy dla: węgla, drewna, pelletu i oleju opałowego. Świadomy wybór źródła ogrzewania jest obecnie jedną z najważniejszych decyzji przy budowie czy modernizacji domu w powiecie siedleckim, a że „czysta”, “zielona” energia jest teraz bardzo popularna, to grupa odbiorów tych ekologicznych technologii grzewczych stale się zwiększa.

  W Siedlcach i okolicach, we wschodniej Polsce, na Podlasiu Południowym, gdzie panuje klimat przejściowy z przeważającymi wpływami klimatu kontynentalnego, najlepszym rozwiązaniem wydaje się być wybór energii “ukrytej” w ziemi, ale powietrzne pompy ciepła, choć dla niektórych osób wydają się dość niepewną inwestycją, to właściwie dobrane i zainstalowane są warte swojej ceny! Warto pamiętać, że w ostatnich latach technologia powietrznych pomp ciepła typu powietrze-woda rozwinęła się tak bardzo, że obecnie ten rodzaj systemu stanowi uzasadnioną alternatywę ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń nawet w chłodniejszych regionach kraju. Ponadto ten rodzaj powietrznych pomp ciepła generuje ciepłą i zimną wodę zamiast powietrza, co pozwala na wykorzystanie podgrzanej wody w obiegu grzewczym i w zbiorniku z ciepłą woda użytkową.

  Jak działa pompa ciepła?

  Jak działa pompa ciepła? Najprościej rzecz ujmując, pompa ciepła to urządzenie, które “przenosi” energię cieplną z jednego punktu do drugiego. W Polsce piece i kotły c.o. zapewniają ogrzewanie pomieszczeń poprzez dodawanie ciepła do powietrza poprzez spalanie paliwa, takiego jak np: węgiel, drewno, pellet, ekogroszek, gaz ziemny lub olej opałowy. Chociaż wydajności tych urządzeń grzewczych w Polsce stale się poprawiają, nadal pozostają poniżej 100%, co oznacza, że ​​nie cała “dostępna” energia ze spalania jest wykorzystywana do ogrzewania powietrza w budynku. Nawet najbardziej wydajny piec lub kocioł zawsze coś traci w procesie konwersji!

  Pompa ciepła - kontakt

  Pompy ciepła są uważane za wysoce wydajne i “czyste” instalacje grzewcze, ponieważ nie są zależne od spalania paliwa w celu wytworzenia ciepła. Energia elektryczna dostarczana do pompy ciepła jest wykorzystywana do przesyłania energii cieplnej między dwoma lokalizacjami. Dzięki temu pompa ciepła może pracować wydajniej, tzn. wytwarza się więcej energii cieplnej niż ilość energii elektrycznej użytej do jej przepompowania. Przykładowo, jeśli COP pompy wynosi 4, to aby uzyskać 4 kW ciepła, maszyna zużyje 1 kW energii elektrycznej. Pompa ciepła wykorzystuje zjawisko – “efekt Joule’a-Thomsona”. Cały system pompy ciepła, którego podstawowym zastosowaniem jest ogrzewanie i chłodzenie pomieszczeń oraz podgrzewanie wody użytkowej opiera się na 3 głównych częściach:

  • system źródła ciepła,
  • pompa ciepła,
  • system dystrybucji.

  Rodzaje systemów pomp ciepła

  W Polsce, najbardziej znany jest podział pomp ciepła ze względu na dolne źródło i biorąc pod uwagę ten czynnik, pompy ciepła możemy pogrupować pokrótce na:

  • powietrzne pompy ciepła (pompa powietrze-woda, pompa powietrze-powietrze), które wykorzystują energię cieplną zawartą w biosferze i mogą być zamontowane jako kompaktowe jednostki wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Ze względu na konstrukcję można wyróżnić jednostki typu MONOBLOK, gdzie wszystkie elementy urządzenia znajdują się w obrębie jednej jednostki umieszczonej na zewnątrz budynku oraz pompy ciepła typu SPLIT, składające się z jednostki zewnętrznej i wewnętrznej.
  • gruntowe pompy ciepła (grunt-powietrze i grunt-woda), które wykorzystują energię cieplną zmagazynowaną w ziemi. Ciepło z gruntu pobierane jest za pomocą poziomych kolektorów lub pionowych otworowych wymienników ciepła. Kolektory poziome kładzie się zwykle na głębokości około 1,5 metra pod powierzchnią ziemi na sporym terenie (2 lub 3 razy większym od powierzchni ogrzewanej). Z kolei, wymiennik pionowy tzn. sondy gruntowe są umieszczone głęboko w ziemi (najczęściej są wpuszczane na głębokość do 100 metrów, ale można i głębiej, nawet na 200 metrów).

  Wypada w tym miejscu dodać, że na świecie istnieje wiele różnych typów pomp ciepła, ale wszystkie działają na tej samej zasadzie “przekazu” ciepła ze źródła energii cieplnej. Te maszyny cieplne można pogrupować także ze względu na m.in.:

  • rodzaj źródła ciepła (nisko- i wysokotemperaturowego),
  • rodzaj napędu pompy ciepła,
  • wydajność cieplną,
  • ich zastosowanie.

  Opłaca się pamiętać, że podczas montażu pompy ciepła w Polsce, urzędowe formalności nie zawsze są potrzebne, bo zgodnie z art. 29 ust 4. pkt 3 pkt c ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane  Dz. U. z 2021 r. poz. 2351- instalowanie  pomp ciepła o mocy zainstalowanej elektrycznej nie większej niż 50 kW nie wymaga decyzji o pozwoleniu na budowę oraz zgłoszenia. Ale podczas instalacji większości dostępnych na polskim rynku systemów pomp ciepła, konieczne jest stosowanie się do wytycznych producenta.

  Sprzedaż pomp ciepła Siedlce – oferta producentów 

  W katalogach produktów w Siedlcach, producenci pomp ciepła stosują różne wskaźniki wydajności, co może sprawić, że zrozumienie wydajności systemu pompy ciepła będzie nieco mylące dla osoby kupującej sprzęt po raz pierwszy. Przeglądając online oferty krajowych i zagranicznych producentów pomp ciepła (np. Bosch, Buderus, Panasonic, Heiztechnik, Stiebel-Eltron, Mitsubishi Electric, NIBE, NETSU, itp.) napotykamy zwykle krótką charakterystykę sprzętu i m.in. takie informacje jak:

  • model urządzenia,
  • funkcje (np. ogrzewanie, c.w.u., klimatyzacja)
  • system (np. powietrze-woda),
  • moc grzewcza w kW,
  • współczynnik COP,
  • moc elektryczna w kW,
  • maksymalna temperatura zasilania,
  • wymiary dł/szer/wys,
  • poziom hałasu, dB(A),
  • masa w kg,
  • czynnik roboczy,
  • zasilanie V/Hz.

  W Siedlcach, w województwie mazowieckim, dystrybutorzy pomp ciepła oferują wiele modeli urządzeń, a niektóre pompy ciepła są wyposażone w silniki o zmiennej lub podwójnej prędkości w wentylatorach wewnętrznych (dmuchawy), wentylatorach zewnętrznych lub nawet mają oba rodzaje. Niektóre dostępne w Polsce pompy ciepła są dodatkowo wyposażone w schładzacz, który odzyskuje ciepło odpadowe z trybu chłodzenia pompy ciepła i wykorzystuje je bezpośrednio do podgrzewania wody i robi to nawet 3X wydajniej niż zwykły, elektryczny podgrzewacz wody. Wybrane modele pomp ciepła posiadają nawet czujnik do sterowania obiegiem solarnym, a w innych, w standardzie z urządzeniem oferowane są zabezpieczenia antykorozyjne, które gwarantują wydłużoną żywotność zbiornika na ciepłą wodę użytkową.

  Jak dobrać pompę ciepła?

  Aby odpowiednio “zwymiarować” system pompy ciepła do konkretnego budynku w Siedlcach, ważne jest zrozumienie swoich potrzeb związanych z ogrzewaniem i chłodzeniem pomieszczeń i ciepłą wodą użytkową. Wypada dodać, że kalkulator online to naprawdę zły sposób na dobranie wydajności pompy ciepła do domu! Podczas wyboru pompy ciepła zalecane jest zatrudnienie specjalistów ds. ogrzewania pompami ciepła w celu wykonania wymaganych obliczeń. Wybór pompy ciepła to złożony proces, ale należy dodać, że renomowane firmy instalujące pompy ciepła w Siedlcach oferują bezpłatny audyt energetyczny budynku i zawsze biorą pod uwagę szereg czynników, takich jak np.:

  • nasłonecznienie i izolacja cieplna budynku,
  • szczelność powietrzna całego obiektu,
  • zapotrzebowanie na ciepło w budynku,
  • rodzaj i wydajność posiadanych elementów centralnego ogrzewania (kaloryfery, systemy ogrzewania podłogowego, grzejniki konwektorowe),
  • czy pompa ciepła będzie jedynym urządzeniem grzewczym w domu,
  • czy w systemie grzewczym będą pracować 2 urządzenia.

  Warto wiedzieć, że pompa ciepła nie musi być jedynym źródłem ciepła w domu. Choć dodatkowe źródła ciepła są często pomijane przy omawianiu pomp ciepła i konsultacji przed zakupem, to system pompy ciepła może być “wspomagany” przez dodatkowe urządzenia, takie jak np: kolektory słoneczne, które przekształcają żar słoneczny w energię cieplną. W obecnych czasach, trzeba mieć na uwadze fakt, że pompy ciepła plus instalacje solarne to droga do darmowej energii. Łącząc pompy ciepła z panelami słonecznymi, można uczynić swój dom w Siedlcach nie tylko ekologicznym, ale i samowystarczalnym!

  W Polsce, pompy ciepła i instalacje PV stosuje się zwykle w systemie on-grid (pompa ciepła i instalacja fotowoltaiczna połączona jest z siecią elektryczną). Ale coraz częściej, z racji tego, że magazyny energii stanowią przyszłość systemów fotowoltaicznych, bo pozwalają całkowicie uniezależnić się od dostawców energii, w polskich domach instalowana jest tzw. pompa ciepła off-grid (tzn. system pompy ciepła “poza siecią”). System off-grid daje możliwość magazynowania energii, a taka instalacja polega na tym, że panele fotowoltaiczne są jedynym źródłem energii elektrycznej do domu (nie ma połączenia z siecią energetyczną), a urządzenia o napędzie elektrycznym (np. pompa ciepła) są jedynymi odbiorcami prądu.

  Montaż pomp ciepła Siedlce i okolice – odwierty pod pompy ciepła 

  W Siedlcach i okolicach, podczas zakładania pompy ciepła przez profesjonalną firmę, optymalny dobór elementów instalacji zwykle należy do ich kompetencji. Decydując się na zakup pompy ciepła, zawsze opłaca się wybrać doświadczonych profesjonalistów, którzy podczas montażu biorą pod uwagę wytyczne producenta i posiadają wiedzę, jak przygotować dom na instalację pompy ciepła i czy pompa ciepła ogrzeje dom z grzejnikami. Należy też mieć na uwadze fakt, że w przypadku pomp ciepła, wszelkie prace przy obiegu czynnika chłodniczego mogą wykonywać tylko specjaliści z uprawnieniami f-gazowymi, dzięki którym mogą oni przeprowadzać takie czynności jak: kontrola szczelności, instalacja, konserwacja, serwisowanie i naprawa pomp ciepła.

  Warto też pamiętać, że pompa powietrze-woda to kompaktowa konstrukcja i niezależny moduł hydrauliczny, co czyni ją bardzo łatwą w montażu, ale gruntowe pompy ciepła to konieczność posiadania dość sporego terenu wokół domu do wykonania odwiertów w ziemi. Montaż pompy ciepła, cena robocizny (odwierty pod pompę ciepła) będzie się różnić w zależności od rodzaju systemu źródła ciepła. Wynika to przede wszystkim z faktu, że poziome, dolne źródła ciepła są umieszczane płytko w podłożu, ale na dużej powierzchni terenu. Z kolei, pionowe pętle gruntowe, choć wymagają mało miejsca na podwórku, to są umieszczane głęboko pod ziemią i wymagają użycia specjalnego sprzętu (wiertnica do pomp ciepła).

  Pionowy układ z zamkniętą pętlą może być odpowiednim wyborem dla większości domów jednorodzinnych znajdujących się w Siedlcach na osiedlach: Reymonta, Topolowa, tam gdzie działki budowlane są małe. Wtedy odpowiednią konstrukcją poziomego wymiennika ciepła są 2 rury umieszczone obok siebie w tym samym wykopie. Na terenie miasta, tam gdzie przestrzeń działki budowlanej jest dość spora i na terenie gmin: Korczew, Kotuń, Mokobody, Wiśniew, gdzie nieruchomości gruntowe są zwykle większe, można zastosować poziome, dolne źródła ciepła.

  Pompa ciepła - kontakt

  W temacie pompa ciepła z odwiertami w powiecie siedleckim, niezwykle ważne jest to, aby grunt był mokry i gliniasty, ponieważ suchy piasek dostarcza kilkakrotnie mniej ciepła. Trzeba też wiedzieć, że gruntowy wymiennik ciepła musi być dobrze dopasowany do wydajności pompy ciepła, tzn. powinien być 2 lub 3 razy większy od powierzchni ogrzewanej. Należy bowiem pamiętać, że systemy ziemnych pomp ciepła, które nie są zrównoważone i nie są w stanie uzupełnić energii pobieranej z “pola odwiertu”, będą z czasem coraz gorzej pracować.

  Obsługa i serwis pomp ciepła Siedlce

  Dystrybutorzy pomp ciepła oferują różne rodzaje pomp ciepła o wyraźnych różnicach pod względem poziomu wytwarzanego ciepła i określonego czasu pracy. Pompy ciepła dostępne w Siedlcach mają także bardzo przeróżne wyposażenie. Do akcesoriów dodatkowych możemy zaliczyć m.in.:

  • czujnik przepływu czynnika w dolnym i górnym źródle,
  • czujniki temperatury,
  • elektroniczny zawór rozprężny,
  • zawór 3 lub 4-drogowy,
  • presostat wysokiego lub niskiego ciśnienia,
  • manometr wysokiego i niskiego ciśnienia,
  • dotykowy panel sterowania.

  Biorąc pod uwagę te skomplikowane nazwy, z korzyścią dla domowników zatem jest, aby firma odpowiedzialna za instalację pompy, umiała także wyjaśnić idealne ustawienia parametrów pracy urządzenia. Bo o ile, o ilości znajdującego się w urządzeniu czynnika chłodniczego informuje tabliczka znamionowa, to już możliwość ustawienia harmonogramu pracy cyrkulacyjnej jest bardzo ważnym tematem, który wymaga szkolenia w praktyce.

  W obecnie dostępnych modelach pomp ciepła w Siedlcach występują różne tryby pracy pompy (stała temperatura, praca automatyczna, przesunięcie krzywej grzewczej), rozmaite ustawienia poszczególnych elementów instalacji (np. prędkości pompek CO) czy ustawienia punktu biwalentnego. Nieodpowiednia konfiguracja pompy ciepła może skutkować małą wydajnością, dużym poborem energii lub niedogrzaniem budynku. Doświadczony instalator z autoryzacją producenta będzie wiedział – jak zaprogramować termostat, czy pompa ciepła może pracować cały czas, czy pompa ciepła powinna się wyłączać oraz jak optymalnie dobrać i ustawić poszczególne parametry urządzenia.

  Nie należy też zapominać, że właściwa konserwacja systemu ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia wydajnej, niezawodnej i długiej pracy pompy ciepła. Coroczna konserwacja systemu powinna być zlecana wykonawcy urządzenia, aby upewnić się, że wszystko jest w dobrym stanie. Technik zajmujący się serwisowaniem pompy ciepła może wykonywać m.in. następujące czynności:

  • sprawdzać pompę ciepła, tzn.: filtry, dmuchawę i wężownicę wewnętrzną pod kątem zabrudzeń i innych zanieczyszczeń,
  • diagnozować i uszczelniać nieszczelność instalacji,
  • sprawdzać odpowiedni przepływ powietrza poprzez pomiar,
  • ocenić poprawność napełnienia czynnikiem chłodniczym,
  • skontrolować, czy nie ma wycieków czynnika chłodniczego,
  • sprawdzić zaciski elektryczne i jeśli to konieczne, oczyść i dokręć połączenia,
  • nasmarować silnik i sprawdź pasy pod kątem naprężenia i zużycia,
  • ocenić, czy sterowanie elektryczne jest prawidłowe,
  • w razie wątpliwości, sprawdzić poprawność działania termostatu.

  Warto też pamiętać, że oprócz konserwacji pompy ciepła wykonywanej 1x rok jest kilka rzeczy, które można zrobić samemu, aby zapewnić niezawodne i wydajne działanie pompy. Są to czynności takie jak np.: czyszczenie lub wymiana filtra powietrza.

  Ile kosztuje pompa ciepła?

  Pompy ciepła Siedlce ceny? Ile kosztuje pompa ciepła wraz z montażem? Choć koszt zakupy systemu pompy ciepła jest dla niektórych osób dość wysoki, biorąc pod uwagę jej montaż, to wydatki na zakup całej instalacji pompy ciepła będą różnić się w zależności od rodzaju i wydajności sprzętu. Choć pompy ciepła w Polsce są nadal uważane za drogie, ale ich cena ma się przecież “zwrócić”! Jeśli instalacja pompy ciepła została przeprowadzona prawidłowo, to zwrot z inwestycji jest szybki (od 3 do 8 lat), a system pompy ciepła będzie działał niezawodnie od 20 do 30 lat, albo i dłużej.

  Porównanie cen i kosztów pomp ciepła w Siedlcach i okolicach to dość złożony temat, bo trzeba pamiętać, że bardzo trudno jest obliczyć koszt pompy ciepła “od ręki”, ponieważ istnieje wiele indywidualnych czynników, które mogą wpływać na ogólną wycenę systemu. Możliwe jest jednak wyliczenie przybliżonej ceny, a przy obliczaniu kosztów pompy ciepła zawsze brane jest pod uwagę kilka ważnych czynników, takich jak:

  • rozmiar systemu grzewczego,
  • rodzaj i wydajność pompy ciepła,
  • koszt zakupu całego systemu,
  • koszty montażu (cena robocizny),
  • uzyskane dopłaty do pompy ciepła.

  Pompy ciepła dofinansowanie Siedlce – jakie są dopłaty do pomp ciepła?

  Jeśli zastanawiasz się nad instalacją pompy ciepła w nieruchomości prywatnej, prawdopodobnie masz wiele pytań, jeśli chodzi o możliwość uzyskania dopłaty. Chociaż pompy ciepła Siedlce, cena z montażem to bardzo różnorodna oferta, to niekiedy obawa o koszt założenia pompy ciepła w domu jest głównym czynnikiem, który zniechęca osoby myślące o jej zakupie. Bez wątpienia, początkowo wydana suma na tę inwestycję może być dla niektórych osób zbyt wysoka. Ale warto pamiętać, że skorzystanie z rządowego projektu wsparcia, może sprawić, że koszty pompy ciepła będą z pewnością niższe.

  Gdzie uzyskać informacje o programie „Czyste Powietrze” w Siedlcach? Siedziba Wydziału Zamiejscowego WFOŚiGW w Siedlcach mieści się przy ul. Terespolskiej 12, 08-110 Siedlce (budynek Polimex Mostostal S.A., budynek C). Wydział Zamiejscowy w Siedlcach to wiarygodne źródła informacji o tym, jakie są dopłaty do pomp ciepła w regionie i komu należy się dofinansowanie do pompy ciepła w powiecie siedleckim.

  Warto też pamiętać, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na swojej stronie internetowej przedstawia dostępne oferty finansowania i aktualne informacje o naborach wniosków i od 25 stycznia 2022 r. obowiązuje zmieniona wersją programu „Czyste Powietrze”. Czego dotyczą zmiany? Modyfikacje projektu obejmują m.in. uruchomienie III części z najwyższym poziomem dofinansowania. Polacy dostali również nowy projekt całkowicie poświęcony dotacjom na zakup instalacji pompy ciepła w nowych domach – program pod nazwą „Moje Ciepło”.

  Dystrybutor OZE – kolektory słoneczne Mazowsze, usługa montażu pompy ciepła 

  Jeśli należysz do grona właścicieli nieruchomości w województwie mazowieckim, którzy poszukują informacji na temat – kto instaluje pompy ciepła w Siedlcach i okolicach, bo rozważasz zakup pompy ciepła do swojego domu lub firmy, to zapraszamy Cię do nas! Dowiedz się, jakie nowoczesne produkty możemy Ci zaproponować!

  Co możemy zrobić dla Ciebie? W 100% możesz liczyć na to, że Dystrybutor OZE będzie Twoim długoletnim partnerem w zakresie ekologicznych rozwiązań i nie zostawi Cię w potrzebie! Co więcej, nasza gwarancja obowiązuje już od czasu pierwszej rozmowy, przez projekt i instalację, po obsługę i konserwację i serwis 24/7 – co w praktyce oznacza, że nigdy nie zostaniesz “na lodzie” i będziemy zawsze do Twojej dyspozycji, nawet po zainstalowaniu systemu!

  Dlaczego warto z nami współpracować? Bez wątpienia, Dystrybutor OZE zapewni Ci specjalistyczną wiedzę na temat czystej energii słonecznej. Ale nasza firma to także niezbędne doświadczenie i wykwalifikowany zespół wspaniałych pracowników oraz wysokiej jakości urządzenia, zawsze w konkurencyjnej cenie! Opierając się wyłącznie na najnowszych technologiach, jesteśmy w stanie zaoferować Ci kompleksową ofertę – Pompy ciepła Siedlce i okolice – Kolektory słoneczne i montaż pomp ciepła mazowieckie!

  Pompa ciepła - kontakt

  Nie wiesz jaka pompa ciepła będzie najlepsza dla Ciebie i Twojej rodziny? Interesuje Cię koszt pompy ciepła do domu 100m2? Potrzebujesz więcej informacji na temat oferowanych przez nas produktów? Powinieneś wiedzieć, że korzystając z naszej oferty, jesteś w stanie wyposażyć swój dom w nowoczesne technologie ekologiczne. Zapewnimy jednocześnie wsparcie eksperckie, profesjonalny montaż i serwis w branżach:

  • pompy ciepła,
  • fotowoltaika,
  • klimatyzacja,
  • grzejniki, ogrzewanie.

  W czym Dystrybutor OZE może Ci pomóc? Nasi kompetentni technicy serwisowi są zawsze “pod ręką”, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące pomp ciepła i pomogą Ci znaleźć najlepsze, ekologiczne rozwiązania dla Twojej firmy lub domu. Jeśli potrzebujesz solidnego wykonawcy pomp ciepła w Siedlcach – nie szukaj dalej!

  Oferta pompy ciepła Siedlce – dobór, wycena, sprzedaż, montaż, serwis – Dystrybutor OZE 

  Niezależnie od tego, czy szukasz sposobu, aby Twój dom był bardziej ekologiczny, samowystarczalny i komfortowy, czy chcesz obniżyć rachunki za prąd, ogrzewanie i ciepłą wodę w budynku firmowym – możemy Ci pomóc! Dystrybutor OZE to firma oferująca usługi w zakresie ekologicznych rozwiązań zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm na terenie miasta Siedlce i okolic. Zawsze dostarczamy rozwiązania grzewcze i chłodnicze dostosowane do unikalnych potrzeb naszych Klientów!

  W Dystrybutor OZE wiemy, że najnowsze technologie pomp ciepła są bardzo skuteczne, jeśli chodzi o zapewnienie komfortu cieplnego w budynkach. Ale zdajemy sobie również sprawę, że obsługa pompy ciepła może być dla niektórych osób dość kłopotliwym tematem. Z tego właśnie powodu, po instalacji systemu, wszystko dokładnie Ci wyjaśnimy i przeprowadzimy Cię krok po kroku, przez tajniki Twojej pompy ciepła!

  W Dystrybutor OZE jesteśmy na bieżąco z najnowszymi innowacjami, dzięki czemu zawsze możemy zaoferować Ci nowoczesne rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii, które pomogą utrzymać Ci komfort cieplny w Twojej przestrzeni i obniżyć Twoje rachunki za energię. Dzięki naszym kompleksowym usługom możesz wspomóc środowisko, zaoszczędzić swój cenny czas oraz od razu zacząć czerpać korzyści finansowe jakie niosą ekologiczne rozwiązania!

  Jeśli szukasz pomp ciepła przeznaczonych do użytku domowego lub komercyjnego, to skontaktuj się z nami! Nasz obszar działania obejmuje wszystkie miasta i miejscowości w Polsce, a Siedlce i położony we wschodniej części województwa mazowieckiego – powiat siedlecki i gminy: Domanice, Korczew, Kotuń, Mokobody, Mordy, Paprotnia, Przesmyki, Siedlce, Skórzec, Suchożebry, Wiśniew, Wodynie i Zbuczyn, to nie jedyne tereny, gdzie z powodzeniem możemy zainstalować wydajne pompy ciepła od najlepszych producentów!

  Umów się na wizytę online, zadzwoń lub napisz do nas już dziś! Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić i jakie pompy ciepła jesteśmy w stanie Ci zaproponować!

  Otrzymaj ofertę skrojoną pod siebie!

  Chcesz otrzymać dedykowaną ofertę na nasze produkty? Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 48 godzin w celu przygotowania oferty.

  W czym możemy pomóc?

   Nasi eksperci oddzwonią z bezpłatną konsultacją - pomogą dobrać pompę ciepła oraz przedstawią kosztorys.

   Umów się na bezpłatną wycenę
   Umów się na bezpłatną wycenę