Pompy ciepła Łódź

Pompy ciepła Łódź - Montaż pomp ciepła Łódzkie - Konsultacja - Sprzedaż - Serwis - Oferta Dystrybutor OZE

Pompy ciepła Łódź, mimo że, lokalne, łódzkie portale internetowe są przepełnione wieloma takimi reklamami, to trzeba mieć na uwadze fakt, że obecnie, powietrzna pompa ciepła oraz gruntowa pompa ciepła zyskują na popularności w całej Polsce. Ten fakt nie wywołuje zdziwienia, polski rząd wprowadził szereg programów, zachęcając Polaków dofinansowaniem do przejścia na odnawialne źródła energii. Jeśli zastanawiasz się nad ekologicznymi możliwościami ogrzewania i chłodzenia domu i obniżeniem rachunków za ogrzewanie wody użytkowej, bez wątpienia powinieneś wziąć pod uwagę montaż pompy ciepła.

Otrzymaj ofertę skrojoną pod siebie!

Chcesz otrzymać dedykowaną ofertę na nasze produkty? Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 48 godzin w celu przygotowania oferty.

W czym możemy pomóc?

  Nasi eksperci oddzwonią z bezpłatną konsultacją - pomogą dobrać pompę ciepła oraz przedstawią kosztorys.

  Pompy ciepła w Polsce to sprawdzona technologia pozyskująca “czyste” ciepło z gruntu, powietrza i wody. Jeśli należysz do grona właścicieli domów w województwie łódzkim, którzy poszukują informacji na temat – pompy ciepła Łódź, montaż pomp ciepła łódzkie, jaka pompa ciepła do domu jest najlepsza – aby móc świadomie podjąć decyzję zakupową dotyczącą tej technologii, prawdopodobnie masz wiele pytań. Warto więc, bliżej przyjrzeć się kwestii “zielona” energia cieplna – powietrzne i gruntowe pompy ciepła Łódź.

   

   

  Źródła ciepła w domach w Łodzi 

  Komfort cieplny jest jedną z podstawowych potrzeb każdego człowieka. Mimo że, energia cieplna dla miasta płynie w większości przez system ciepłowniczy Veolia Energia Łódź, który dostarcza tzw. “ciepło systemowe” do prawie 60% odbiorców, to właściciele domów i mieszkań w łódzkim korzystają z rozmaitych rozwiązań, aby ogrzać swoje lokale. Źródła ciepła w budynkach w Łodzi to m.in.: kotły na paliwa stałe i płynne, ogrzewanie gazowe, kozy, kominki, panele solarne i pompy ciepła.

  Przy obecnych cenach węgla, prądu, gazu, oleju opałowego, pelletu drzewnego i ekogroszku, utrzymanie odpowiedniej temperatury otoczenia w domu może być z pewnością dość kosztowne. Choć w nieruchomościach prywatnych w Łodzi i okolicach, ogrzewanie ciepłej wody użytkowej odbywa się przy trochę mniejszym udziale kotłów węglowych, to znacząco zwiększa się z kolei użycie: bojlerów elektrycznych, piecyków gazowych oraz instalacji solarnych.

  Trzeba w tym miejscu dodać, że przy okazji badań, jakie ostatnio przeprowadzono w Łodzi, mieszkańcy domów znajdujących się na na terenie: Łódź Górna, Bałuty, Widzew, Polesie, Radogoszcz, Łagiewniki, Teofilów, Arturówek i okolic: Zgierz, Andrychów Łódzki, Pabianice, Andrespol, Konstantynów Łódzki, których zapytano m.in. o plany modernizacji swoich nieruchomości, najczęściej wymieniali: ocieplenie zewnętrznych ścian budynku, zainstalowanie instalacji solarnej oraz montaż pompy ciepła. Jednocześnie, w Łodzi i w okolicach miasta powstają nowe osiedla szeregowców, domów jednorodzinnych i ostatnio nawet deweloperzy zauważyli wzrost zainteresowania tematem – ekologiczne pompy ciepła.

  Pompa ciepła Łódź 

  Pompy ciepła mogą być doskonałym wyborem w Łodzi, zarówno w nowych domach, jak i w przypadku modernizacji systemów ogrzewania i chłodzenia w istniejących już budynkach. Pompy ciepła stanowią również bardzo ciekawą opcję przy wymianie systemów klimatyzacyjnych, ponieważ koszty zmiany systemu chłodzącego na pompę ciepła jest zwykle dość niski. W wielu krajach na całym świecie, np. w Kanadzie, w Szwecji i we Włoszech, już od wielu lat, pompy ciepła to sprawdzona i niezawodna technologia, która zapewnia całoroczny komfort cieplny w budynkach, zimą poprzez ogrzewanie, latem poprzez chłodzenie, a niekiedy główną funkcją pompy ciepła jest tylko ogrzewanie ciepłej wody dla potrzeb domowników.

  Powietrzne pompy ciepła, jak i gruntowe, są bez wątpienia, najlepszym rozwiązaniem dla tych rodzin w Polsce, które podczas ogrzewania własnego domu, nie chcą korzystać z sieci elektrycznej czy gazowej  i poszukują alternatywy dla: węgla, drewna, gazu i oleju. Racjonalny wybór źródła ogrzewania jest obecnie jedną z najważniejszych decyzji przy budowie i modernizacji domu w woj. łódzkim, a że “zielona”, “czysta” energia jest teraz na topie, to grupa nabywców ekologicznych technologii stale się powiększa i pompy ciepła są montowane w wielu budynkach komercyjnych.

  Pompa ciepła - kontakt

  Producenci pomp ciepła perfekcyjnie wykorzystali tę sytuację w Polsce i oferują bardzo różnorodne systemy pomp – sposób na tanie ogrzewanie. Co więcej, krajowy ranking pompa ciepła jest nieustannie aktualizowany, a kwestie typu – Arctic pompy ciepła promocja, pompa ciepła Vaillant cennik, wysokotemperaturowa pompa ciepła, pompy ciepła Panasonic, jaka pompa ciepła do domu 110m2, jaka pompa najlepsza? – potrafią rozgrzać “do czerwoności” niejedną dyskusję na internetowym forum.

  Co to jest pompa ciepła?

  Co to jest pompy ciepła? Wikipedia definiuje to urządzenie i jego rodzaje w taki oto sposób (cytuję): Pompa ciepła – maszyna cieplna wymuszająca przepływ ciepła z obszaru o niższej temperaturze do obszaru o temperaturze wyższej. Proces ten przebiega wbrew naturalnemu kierunkowi przepływu ciepła i zachodzi dzięki dostarczonej z zewnątrz energii mechanicznej (w pompach ciepła sprężarkowych) lub energii cieplnej (w pompach absorpcyjnych).

  Rodzaje pomp ciepła:

  Powietrzne (ASHP)

  Powietrzna pompa ciepła (źródłem ciepła jest powietrze pobrane z zewnątrz)

  • Pompa ciepła powietrze-powietrze (transportuje ciepło do wewnątrz)
  • Pompa ciepła powietrze-woda (transportuje ciepło do obiegu grzewczego i do zbiornika domowego z gorącą wodą)

  Gruntowe (GSHP)

  • Gruntowe pompy ciepła (źródłem ciepła jest grunt lub podobne źródło)
  • Gruntowo-powietrzne pompy ciepła (transportują ciepło do wewnątrz)
  • Glebowo-powietrzne pompy ciepła (gleba jako źródło ciepła)
  • Skalno-powietrzne pompy ciepła (skała jako źródło ciepła)
  • Wodno-powietrzne pompy ciepła (zbiornik wodny jako źródło ciepła, np. wody podziemne, jezioro, rzeka)
  • Gruntowo-wodne pompy ciepła (transportują ciepło do obiegu grzewczego i domowego zbiornika wody gorącej)
  • Glebowo-wodne pompy ciepła (gleba jako źródło ciepła)
  • Skalno-wodne pompy ciepła (skała jako źródło ciepła)
  • Wodno-wodne pompy ciepła (zbiornik wodny jako źródło ciepła)
  • Gruntowe pompy ciepła, czasem nazywane „geotermalnymi pompami ciepła” mają większą efektywność (COP) niż powietrzne pompy ciepła specjalnie przy niższych temperaturach otoczenia.

  Powietrze wylotowe (EAHP)

  • Pompy ciepła na wylotowe powietrze (pobierają ciepło z powietrza wylotowego z budynku, wymagają mechanicznej wentylacji)
  • Wylotowe powietrzno-powietrzne pompy ciepła (transportują ciepło do powietrza wlotowego)
  • Wylotowe powietrzno-wodne pompy ciepła (transportują ciepło do obiegu grzewczego i domowego zbiornika ciepłej wody użytkowej)

  Wodne pompy ciepła (WSHP)

  Wodne pompy ciepła (WSHP) używają jako źródło ciepła wodę płynącą. W zależności od zewnętrznego źródła zasilania można je również podzielić na:

  • elektryczne,
  • olejowe,
  • gazowe (GHP – Gas Heating Pumps).

  Hybrydowe pompy ciepła

  Hybrydowa Pompa Ciepła, która jest połączeniem różnych typów pomp ciepła w jednym urządzeniu i wykorzystuje zalety poszczególnych typów pomp ciepła i eliminuje większość ich wad.”. 

  Jak działa pompa ciepła?

  Piece i kotły c.o. zapewniają ogrzewanie pomieszczeń poprzez dodawanie ciepła do powietrza poprzez spalanie paliwa, takiego jak np.: węgiel, gaz ziemny lub olej opałowy. Pompy ciepła działają na innej zasadzie. Energia elektryczna dostarczana do pompy ciepła jest wykorzystywana do przesyłania energii cieplnej między dwoma lokalizacjami. Dzięki temu pompa ciepła może pracować wydajniej, tzn. wytwarza się więcej energii cieplnej niż ilość energii elektrycznej użytej do jej przepompowania. Wydajność pomp ciepła w Polsce znacznie zmieniła się w ciągu ostatnich 15 lat, a przyczyniły się do tego nowe technologie sprężarek, rozmaite konstrukcje wymienników ciepła oraz ulepszony przepływ i kontrola czynnika chłodniczego.

  Pompy ciepła (urządzenia o napędzie elektrycznym) działają poprzez pompowanie ciepła z jednego miejsca do drugiego za pomocą sprężarki i struktury cyrkulacyjnej ciekłego lub gazowego czynnika chłodniczego, przez który ciepło jest pobierane ze źródeł zewnętrznych i wpompowane do pomieszczeń w budynku. Powietrzna pompa ciepła pobiera żar słoneczny z biosfery, a gruntowa pompa ciepła wykorzystuje grunt, wodę gruntową lub oba te zasoby, jako źródło energii cieplnej. W gruntowym wymienniku ciepła stosowana jest ciecz i jest to woda gruntowa lub środek przeciw zamarzaniu, a energia cieplna przekazywana z gruntu do cieczy jest przesyłana do pompy ciepła za pomocą wymiennika ciepła.

  Pompa ciepła w trybie chłodzenia (na tej samej zasadzie działają klimatyzatory i lodówki) wykorzystuje dodatkową energię elektryczną, aby przeciwdziałać naturalnemu przepływowi ciepła i wpompować powietrze z chłodniejszego miejsca do cieplejszego. Dom jest traktowany jako “kopalnia” ciepła, które pompa usunie z jego wnętrza, chłodząc tę ​​przestrzeń. Jeśli dom będzie wykorzystywany jako “odbiorca”, do jego wnętrza zostanie wpompowana energia cieplna (np. z gruntu) ogrzewająca pomieszczenia.

  Pompy ciepła dofinansowanie łódzkie – jakie są dopłaty do pomp ciepła?

  Na jakie dofinansowanie może liczyć osoba zamieszkująca województwo łódzkie? Czy jest jakaś różnica prowincja czy miasto – jakie są dopłaty? Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na swojej stronie internetowej przedstawia dostępne oferty finansowania i aktualne informacje o naborach wniosków. Co tam możemy między innymi przeczytać? “Weź dofinansowanie na wymianę starego pieca i ocieplenie domu!”, tak rząd zachęca właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych do wzięcia udziału w programie Czyste Powietrze, gdzie poziomy dofinansowania sięgają do 30, 37 lub 69 tys. zł.

  W tym miejscu wypada dodać, że Międzynarodowa Agencja Energetyczna (International Energy Agency, IEA) przeprowadza przeglądy polityk energetycznych państw członkowskich Unii Europejskiej i w opublikowanym przez nią raporcie “Polska 2022 – Przegląd Polityki Energetycznej” znajdujemy m.in. takie zalecenia – “Program „Czyste powietrze” zapewnia dotacje dla właścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych na wymianę nieefektywnych systemów grzewczych na nowe (w tym kotły gazowe, odnawialne źródła energii i pompy ciepła). Do tej pory 45% wniosków złożonych w ramach programu dotyczyło wymiany kotłów na gazowe. IEA zaleca udoskonalenie programu „Czyste Powietrze”, aby skupić się na wdrażaniu systemów grzewczych o najniższych emisjach i najwyższej sprawności w celu zminimalizowania stosowania kotłów gazowych.”

  Nowy program priorytetowy Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pod nazwą „Moje Ciepło”, budzi bardzo duże zainteresowanie potencjalnych beneficjentów. Podobnie jak niezwykle popularny program „Mój Prąd” (wspierający domową fotowoltaikę), najnowsza propozycja resortu klimatu i środowiska jest również kierowana bezpośrednio do osób fizycznych, czyli właścicieli domów jednorodzinnych.  Dofinansowanie będzie dotyczyć powietrznych, wodnych i gruntowych pomp ciepła, wykorzystywanych albo do samego ogrzewania domu, albo w połączeniu z jednoczesnym zapewnianiem ciepłej wody użytkowej.”.

  Ministerstwo Klimatu i Środowiska i NFOŚiGW daje Polakom kolejną szansę na uzyskanie dotacji do montażu pomp ciepła. Jeśli zastanawiasz się nad instalacją pompy ciepła w nieruchomości prywatnej, prawdopodobnie masz wiele pytań jeśli chodzi o możliwość uzyskania dopłaty. Chociaż pompy ciepła Łódź i np. powietrzna pompa ciepła cena z montażem to bardzo różnorodna oferta, to w niektórych przypadkach obawa o koszty założenia pompy ciepła w domu jest jedynym powodem, który zniechęca osoby myślące o jej zakupie.

  Gruntowa pompa ciepła Łódź – czy warto zainwestować w pompy ciepła?

  Jeśli rozważasz montaż pompy ciepła w swoim domu w Łodzi i przerażają Cię duże koszty początkowe i negatywne opinie, to musisz zobaczyć “szerszą perspektywę”. Bez wątpienia, kwota pieniędzy wydana na tę inwestycję może być dla niektórych osób zbyt wysoka. Ale opłaci się pamiętać, że skorzystanie z rządowego projektu wsparcia, może sprawić, że koszt zakupu pompy ciepła i montażu będą z pewnością niższe, a rządowy serwis internetowy Gov.pl to wiarygodne źródło informacji o tym, jakie są obecnie dopłaty do pomp ciepła w województwie łódzkim.

  Wypada dodać, że kwestia, czy geotermalna, ziemna pompa ciepła jest odpowiednia dla konkretnego domu w Łodzi, będzie zależeć w głównej mierze od wielkości działki, podłoża i ukształtowania terenu wokół domu. Oczywiście, na świecie, gruntowe lub wodne pompy ciepła mogą być używane w bardziej ekstremalnych klimatach niż powietrzne pompy ciepła, ale w Polsce, z obu systemów zadowolenie klientów jest bardzo wysokie. Oczywiście, realne oszczędności w domowym budżecie będą zależeć od wielu czynników, ale obecnie, w Internecie dostępnych jest wiele kalkulatorów, które umożliwiają szybkie oszacowanie, jakich oszczędności energii cieplnej można oczekiwać w przypadku konkretnego zastosowania.

  Dystrybutorzy pomp ciepła w Łodzi oferują różnorodne funkcje, a ich celem jest nie tylko zarobek, ale także promowanie ekologicznych rozwiązań – poprzez idealne dopasowanie pompy do ogrzania domu i ułatwienie ludziom codziennego życia. Warto też pamiętać, że korzyści z montażu pompy ciepła wyraźnie wskazują na to, że na dłuższą metę, pompa ciepła w Polsce stanowi przyszłościową inwestycję i jest to jedno z najbardziej efektywnych, niskoemisyjnych źródeł ciepła dla ogrzewania domu! Biorąc pod uwagę fakt, że koszty eksploatacji przynoszą w dalszej perspektywie spore oszczędności na rachunkach za prąd i jeszcze na dodatek, polski rząd pomoże Ci finansowo w przejściu na to ekologiczne rozwiązanie, to montaż pompy ciepła jest wręcz rozwiązaniem doskonałym!

  Pompy ciepła Łódź – jak wybrać?

  Na co zwrócić uwagę przy zakupie pompy ciepła w Łodzi? Aby odpowiednio “zwymiarować” system pompy ciepła do domu, ważne jest zrozumienie swoich potrzeb związanych z ogrzewaniem i chłodzeniem pomieszczeń. Podczas wyboru pompy ciepła zalecane jest zatrudnienie specjalisty ds. ogrzewania pompami ciepła w celu wykonania wymaganych obliczeń. Wybór pompy ciepła to złożony proces, dlatego ważne jest, aby zawsze szukać pomocy profesjonalnej firmy montującej pompy.

  W małym domu, konfiguracja systemu pompy ciepła może wydawać się łatwym zadaniem, ale zwykle jeszcze łatwiej jest po prostu przekazać pewne rzeczy fachowcom i pozwolić im robić swoje! Dostawcy pomp ciepła w Łodzi wiedzą, jak wykonywać tą precyzyjną pracę i dysponują ekspercką wiedzą na temat – jaka pompa ciepła najlepsza będzie w Twoim domu. Warto bowiem wiedzieć, że jeśli pompa ciepła w domu jest zbyt mała, system ogrzewania “dodatkowego” będzie nadal często używany i oszczędności energii nie będą z pewnością na oczekiwanym poziomie.

  Podobnie dzieje się, jeśli pompa ciepła jest “przewymiarowana” i pracuje nieefektywnie, tzn. maszyna wytwarza zbyt dużo ciepła, a jednostka włącza się i wyłącza, co prowadzi do nie tylko do dyskomfortu, ale i do zużycia komponentów pompy ciepła i niepotrzebnego poboru energii elektrycznej w trybie czuwania. Co więcej, w zależności od wielkości nowej pompy ciepła, może być konieczne wykonanie przeróbki kanałów, aby uniknąć dodatkowego hałasu oraz zużycia energii przez wentylator i tylko profesjonalny instalator w Łodzi, współpracujący z producentem, będzie w stanie podjąć się tego skomplikowanego zadania.

  Pompa ciepła - kontakt

  Montaż pomp ciepła łódzkie – odwierty do pompy ciepła

  Jakie odwierty do pompy ciepła? Najprościej rzecz ujmując można powiedzieć, że różne systemy ziemnych pomp ciepła mają różne wymagania. Dla przykładu, ziemna pompa ciepła Łódź, jej montaż może wymagać posiadania terenu wokół domu do wykonania odwiertów w ziemi. Wynika to przede wszystkim z faktu, że poziome, dolne źródła ciepła są umieszczane płytko w ziemi, ale na dużej powierzchni terenu. Z kolei, pionowe pętle gruntowe są zakopane głęboko pod ziemią, ale wymagają bardzo mało miejsca na podwórku, a przy pompie wodnej potrzebne są woda płynąca i zewnętrzne źródło zasilania pompy np.: prąd, olej lub gaz.

  Pionowy układ z zamkniętą pętlą jest odpowiednim wyborem dla większości domów podmiejskich w Łodzi, gdzie działki budowlane są małe, a najpopularniejszą konstrukcją poziomego wymiennika ciepła są 2 rury umieszczone obok siebie w tym samym wykopie. W miejscowościach znajdujących się w okolicach Łodzi, tam gdzie przestrzeń jest bardzo ograniczona, a dostęp sprowadza się do jednego punktu wejścia, stosuje się nawet odwierty pod kątem i systemy ukośne.

  Natomiast, układ poziomy jest bardziej powszechny na obszarach wiejskich w łódzkim, gdzie nieruchomości gruntowe są większe. W temacie pompa ciepła z odwiertami, niezwykle ważne jest to, aby gruntowy wymiennik ciepła był dobrze dopasowany do wydajności pompy ciepła. Systemy, które nie są zrównoważone i nie są w stanie uzupełnić energii pobieranej z “pola odwiertu”, będą z czasem coraz gorzej pracować.

  Polskie firmy zakładające pompy ciepła

  Podczas zakładania pompy ciepła przez profesjonalną firmę, optymalny dobór elementów instalacji zwykle należy do ich kompetencji. Zawsze warto skorzystać z pomocy doświadczonego profesjonalisty, który podczas montażu bierze pod uwagę wytyczne producenta i posiada wiedzę, jak przygotować dom na instalację pompy ciepła. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że w przypadku pomp ciepła, wszelkie prace przy obiegu czynnika chłodniczego mogą wykonywać tylko specjaliści z uprawnieniami f-gazowymi, dzięki którym mogą przeprowadzać: kontrolę szczelności, instalację, konserwację, serwisowanie i naprawę pomp ciepła.

  Profesjonalni instalatorzy pomp ciepła łódzkie będą wiedzieć, że większość pomp ciepła wykorzystuje elektryczne grzałki oporowe jako “rezerwę”, a pompy ciepła można również zamontować w połączeniu np. z piecem elektrycznym czy gazowym, czasami określanym jako system “dwupaliwowy”, w celu uzupełnienia efektywności pompy ciepła. Instalacja pompy ciepła zawsze musi być przeprowadzona przez specjalistów z tej branży, bo najważniejszym aspektem podczas montażu jest to, że musi się to odbyć bezbłędnie!

  Dodatkowe źródła ciepła są często pomijane przy omawianiu pomp ciepła i konsultacji przed zakupem. Ważne jest zatem rozważenie dodatkowego źródła ogrzewania (np. instalacja solarna) dla wsparcia działania powietrznych pomp ciepła. Ogrzewanie dodatkowe może być również wymagane, gdy pompa ciepła jest w trakcie odszraniania. Wiele osób w Polsce nie ma również wiedzy , że np. pompy SPLIT, które mają moc ponad 10 kW wymagają tzw. “karty produktu” i dodatkowo wymagają regularnych kontroli szczelności.

  W temacie, profesjonalny montaż pompy ciepła Łódź, na zakończenie, warto zwrócić uwagę na istotną kwestię, że znalezienie dobrego instalatora pompy ciepła jest absolutnie kluczowe dla powodzenia całego przedsięwzięcia. Choć dla niektórych osób w Polsce, pompy ciepła to technologia typu “dopasuj, zamontuj i zapomnij”, to podobnie jak w przypadku wszystkich systemów ogrzewania i chłodzenia, odpowiedni montaż i konserwacja jest kluczem do wydajnej pracy urządzenia. Niektórzy eksperci z tej branży twierdzą, że różnica pomiędzy zużyciem energii przez poprawnie zainstalowaną pompę ciepła waha się w granicach od 10% do nawet 25%.

  Pompy ciepła cena z montażem w Łodzi

  Pompa ciepła gruntowa cena? Porównanie cen i kosztów pomp ciepła w Łodzi jest dość trudnym tematem, bo montaż gruntowej pompy ciepła zawsze wymaga wykonania odwiertów pod sondy, co powoduje, że cena za montaż pompy ziemnej jest wyższa. Trzeba jednak wiedzieć, że pionowa, ziemna pompa ciepła będzie droższa, niż ta pozioma, ponieważ instalator będzie się “wkopywać” na około 50-100 metrów w grunt. Ale za to, pozioma, gruntowa pompa ciepła musi być ukryta tylko 1-2 metry pod ziemią, co skutkuje niższymi kosztami instalacji urządzenia.

  Należy jednak pamiętać, że bardzo trudno jest obliczyć koszt pompy ciepła, ponieważ istnieje wiele czynników, które wpływają na ogólną wycenę systemu pomp ciepła. Oczywiście, możliwe jest wyliczenie przybliżonej ceny. Przy obliczaniu kosztów np. gruntowej pompy ciepła zawsze brane jest pod uwagę kilka czynników i są to m.in.: rozmiar systemu grzewczego i rodzaj pompy ciepła. Ile kosztują pompy ciepła w Łodzi? Ceny pomp ciepła są zazwyczaj wysokie, biorąc pod uwagę montaż, jednak koszty będą różnić się w zależności od rodzaju sprzętu, od jego wskaźników wydajności.

  Przeglądając dostępne na polskim rynku oferty krajowych i zagranicznych producentów pomp ciepła, takich jak np.: Buderus Bosch, Panasonic, Heiztechnik, Stiebel-Eltron, Mitsubishi Electric, Netsu, Exotherm, F.H.Gejzer, ZMK SAS napotykamy zwykle krótką charakterystykę pompy ciepła i zróżnicowaną cenową ofertę. Trzeba jednak pamiętać, że choć pompy ciepła w Polsce są uważane za drogie urządzenia, to ich cena ma się przecież szybko “zwrócić” i jeśli montaż pompy ciepła został przeprowadzony prawidłowo, to zwrot z inwestycji jest dość szybki (od 3 do 8 lat).

  Pompa ciepła - kontakt

  Pompy ciepła Łódź – wycena, konsultacja Dystrybutor OZE

  Jeśli należysz do grona właścicieli nieruchomości w województwie łódzkim, którzy poszukują informacji na temat – Pompy ciepła Łódź i okolice – wycena, konsultacja, sprzedaż, montaż, bo rozważasz zakup pompy ciepła do swojego domu lub firmy, to zapraszamy Cię do nas! Dowiedz się, jakie nowoczesne produkty możemy Ci zaproponować!

  Co możemy zrobić dla Ciebie? W 100% możesz liczyć na to, że Dystrybutor OZE będzie Twoim długoletnim partnerem w zakresie ekologicznych rozwiązań i nie zostawi Cię w potrzebie! Co więcej, nasza gwarancja obowiązuje już od czasu pierwszej rozmowy, przez projekt i instalację, po obsługę i konserwację i serwis 24/7 – co w praktyce oznacza, że nigdy nie zostaniesz “na lodzie” i będziemy zawsze do Twojej dyspozycji, nawet po zainstalowaniu systemu!

  Gruntowe pompy ciepła Łódzkie

  Dlaczego warto z nami współpracować? Bez wątpienia, Dystrybutor OZE zapewni Ci specjalistyczną wiedzę na temat czystej energii słonecznej. Ale nasza firma to także niezbędne doświadczenie i wykwalifikowany zespół wspaniałych pracowników oraz wysokiej jakości urządzenia, zawsze w konkurencyjnej cenie! Opierając się wyłącznie na najnowszych technologiach, jesteśmy w stanie zaoferować Ci kompleksową ofertę – Pompy ciepła Łódź i okolice – Montaż pomp ciepła łódzkie!

  Nie wiesz jaka pompa ciepła będzie najlepsza dla Ciebie i Twojej rodziny? Interesuje Cię koszt pompy ciepła do domu 100m2? Potrzebujesz więcej informacji na temat oferowanych przez nas produktów? Powinieneś wiedzieć, że korzystając z naszej oferty, jesteś w stanie wyposażyć swój dom w nowoczesne technologie ekologiczne. Zapewnimy jednocześnie wsparcie eksperckie, profesjonalny montaż i serwis w branżach:

  • pompy ciepła,
  • fotowoltaika,
  • klimatyzacja,
  • grzejniki, ogrzewanie.

  W czym Dystrybutor OZE może Ci pomóc? Nasi kompetentni technicy serwisowi są zawsze “pod ręką”, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące pomp ciepła i pomogą Ci znaleźć najlepsze, ekologiczne rozwiązania dla Twojej firmy lub domu. Jeśli szukasz wykonawcy pomp ciepła w Łodzi, nie szukaj dalej!

  Dystrybutor OZE – Oferta 2022 – Pompy ciepła Łódź i okolice 

  Niezależnie od tego, czy szukasz sposobu, aby Twój dom był bardziej ekologiczny, samowystarczalny i komfortowy, czy chcesz obniżyć rachunki za prąd, ogrzewanie i ciepłą wodę w budynku firmowym – możemy Ci pomóc! Dystrybutor OZE to firma oferująca usługi w zakresie ekologicznych rozwiązań zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm na terenie Łodzi i okolic. Zawsze dostarczamy rozwiązania grzewcze i chłodnicze dostosowane do unikalnych potrzeb naszych Klientów.

  W Dystrybutor OZE wiemy, że najnowsze technologie pomp ciepłą są bardzo skuteczne, jeśli chodzi o zapewnienie komfortu cieplnego w budynkach. Ale zdajemy sobie również sprawę, że obsługa pompy ciepła może być dla niektórych osób dość kłopotliwym tematem. Z tego właśnie powodu, po instalacji systemu, wszystko dokładnie Ci wyjaśnimy i przeprowadzimy Cię krok po kroku, przez tajniki Twojej pompy ciepła!

  Oferta pompy ciepła Łódź, jak i cała branża ciągle się zmienia. Ale my, w Dystrybutor OZE jesteśmy na bieżąco z najnowszymi innowacjami grzewczymi, dzięki czemu zawsze możemy zaoferować Ci nowoczesne rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii, które pomogą utrzymać Ci komfort cieplny w Twojej przestrzeni i obniżyć Twoje rachunki za energię. Dzięki naszym kompleksowym usługom możesz wspomóc środowisko, zaoszczędzić swój cenny czas oraz od razu zacząć czerpać korzyści finansowe jakie niosą ekologiczne rozwiązania!

  Jeśli szukasz pomp ciepła przeznaczonych do użytku domowego lub komercyjnego, to skontaktuj się z nami! Nasz obszar działania obejmuje wszystkie miasta i miejscowości w województwie łódzkim, a domy jednorodzinne, to nie jedyne nieruchomości, gdzie z powodzeniem, od lat instalujemy pompy ciepła!

  Umów się na wizytę online lub zadzwoń do nas już dziś! Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

  Otrzymaj ofertę skrojoną pod siebie!

  Chcesz otrzymać dedykowaną ofertę na nasze produkty? Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 48 godzin w celu przygotowania oferty.

  W czym możemy pomóc?

   Nasi eksperci oddzwonią z bezpłatną konsultacją - pomogą dobrać pompę ciepła oraz przedstawią kosztorys.

   Umów się na bezpłatną wycenę
   Umów się na bezpłatną wycenę