Fotowoltaika

Moduły fotowoltaiczne

Dystrybutor OZE współpracuje z Corab S.A. - jednym z największymi dystrybutorów urządzeń do fotowoltaiki, komponentów instalacji pv, w tym producentami renomowanych modułów fotowoltaicznych (pot. Paneli słonecznych, paneli fotowoltaicznych).

Współpraca z najlepszymi

Dzięki współpracy Corab SA ze światowymi liderami na rynku mamy w swojej ofercie produkty o szerokim i różnorodnym, zastosowaniu będące opcją nawet dla najbardziej wymagającego klienta.

Współpracujemy z dystrybutorami najlepszych komponentów instalacji pv w tym modułów fotowoltaicznych (pot. paneli słonecznych, paneli fotowoltaicznych) oraz falowników (inwerterów) i mikroinwerterów renomowanych, światowych producentów.

Moduły fotowoltaiczne

Posiadamy w ofercie moduły najnowszych generacji oraz o różnym przekroju mocy. W stałej ofercie znajdują się moduły takich firm jak RISEN ENERGY, Astroenergy, Q Cells oraz produkty pod marką Encor – dedykowane moduły wykonane specjalnie na zamówienie Corab, będące połączeniem doświadczenia w branży i przywiązaniem do wysokiej jakości.

Falowniki i mikroinwertery

Falownik to kluczowy element każdej instalacji fotowoltaicznej. Znane także pod nazwą „inwertery” urządzenia służą do zamiany prądu stałego (DC) na przemienny (AC). Poza konwersją DC/AC inwertery monitorują i kontrolują pracę całej instalacji oraz zapewniają możliwość weryfikacji ilości generowanej energii czy dokonywanie bieżącego odczytu danych po stronie DC oraz AC. Z tego względu wybierając inwerter do fotowoltaiki, należy poświęcić na ten aspekt więcej czasu i dobrze zapoznać się z możliwościami dostępnymi na rynku.

Otrzymaj ofertę skrojoną pod siebie!

Chcesz otrzymać dedykowaną ofertę na nasze produkty? Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 48 godzin w celu przygotowania oferty.

W czym możemy pomóc?

    Nasi eksperci oddzwonią z bezpłatną konsultacją - pomogą dobrać pompę ciepła oraz przedstawią kosztorys.

    W ofercie posiadamy produkty renomowanych producentów, zapewniające
    najwyższą wydajność oraz gwarantowaną jakość

    Umów się na bezpłatną wycenę
    Umów się na bezpłatną wycenę