Pompy ciepła Radom

Pompy ciepła Radom - Montaż pomp ciepła Mazowieckie- Konsultacja - Sprzedaż - Serwis - Oferta Dystrybutor OZE

Pompa ciepła Radom, choć tym tematem zajmuje się niejedno mazowieckie forum internetowe, to warto mieć na uwadze fakt, że pompa ciepła powietrze powietrze oraz gruntowe pompy ciepła zyskują na popularności w całej Polsce. Ten fakt nikogo nie dziwi, polski rząd zaczął wdrażać szereg programów, zachęcając Polaków dofinansowaniem do przejścia na ekologiczny styl życia i odnawialne źródła energii.

Otrzymaj ofertę skrojoną pod siebie!

Chcesz otrzymać dedykowaną ofertę na nasze produkty? Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 48 godzin w celu przygotowania oferty.

W czym możemy pomóc?

  Nasi eksperci oddzwonią z bezpłatną konsultacją - pomogą dobrać pompę ciepła oraz przedstawią kosztorys.

  Pompy ciepła Radom – Montaż pomp ciepła Radom i okolice – Doradztwo – Wycena – Sprzedaż – Serwis – Oferta 2022 – Dystrybutor OZE 

  Pompy ciepła Radom, choć lokalne portale internetowe są przepełnione takimi ogłoszeniami, to warto mieć na uwadze fakt, że gruntowe pompy ciepła i pompa ciepła powietrze-woda zyskują na popularności w całej Polsce. Ten fakt nikogo nie dziwi, polski rząd zaczął wdrażać szereg programów, zachęcając Polaków dofinansowaniem do przejścia na ekologiczny styl życia i odnawialne źródła energii. Również Urząd Miejski w Radomiu otworzył punkt konsultacyjno-informacyjny rządowego programu “Czyste powietrze” i namawia mieszkańców Ziemi Radomskiej do skorzystania z dopłaty na zakup pompy ciepła.

  Gruntowe pompy ciepła Radom i oferta na powietrzne pompy ciepła, jak i cała branża stale się zmienia. Ale my, w Dystrybutor OZE jesteśmy na bieżąco z najnowszymi innowacjami! Jeśli należysz do grona właścicieli nieruchomości, którzy poszukują informacji na temat – green energy, pompy ciepła Radom i okolice, montaż pompy ciepła, cena robocizny, jaki grunt do pompy ciepła, powietrzna pompa ciepła cena z montażem 2022, klimatyzacja z pompy ciepła, odwierty, serwis pomp ciepła, Radom jakie dofinansowanie, bo rozważasz zakup tej maszyny cieplnej, to zapraszamy Cię do nas! Dowiedz się, jakie nowoczesne, ekologiczne i niedrogie technologie do ogrzania Twojego domu i firmy możemy Ci zaproponować!

   

   

  Pompa ciepła Radom – opinie

  Jeśli rozważasz montaż pompy ciepła w swoim domu w Radomiu lub w okolicach, ale przerażają Cię duże koszty początkowe i negatywne opinie, to musisz zobaczyć “szerszą perspektywę”. Warto bowiem pamiętać, że korzyści z założenia pompy ciepła w Polsce wyraźnie wskazują, że na dłuższą metę, ten system grzewczy stanowi mądrą, przyszłościową inwestycję! Obecnie pompa ciepła to nie tylko “wynalazek” do ogrzewania, ale jest to jedno z najbardziej efektywnych, niskoemisyjnych źródeł ciepła dla domu! Biorąc pod uwagę fakt, że koszty eksploatacji urządzenia przynoszą oszczędności na comiesięcznych rachunkach za ogrzewanie i ciepłą wodę użytkową, ponieważ mechanizm stojący za pompą ciepła po prostu przenosi ciepło z jednego miejsca do drugiego, a nie go wytwarza i jeszcze na dodatek, polski rząd pomaga finansowo w przejściu na ten system, to pompy ciepła są wręcz doskonałym rozwiązaniem!

  Chociaż zdarzają się i negatywne opinie w Internecie, jak np. “podczas zakupu powietrznej pompy ciepła w Radomiu, nikt mi nie powiedział, że ma ona obniżoną sprawność przy niskich temperaturach”, to powietrzne pompy ciepła, choć dla niektórych osób z województwa mazowieckiego wydają się być dość niepewną inwestycją, to właściwie zaprojektowane i zainstalowane są warte swojej ceny. Co więcej, w 2022 roku są dostępne powietrzne pompy ciepła, które działają wydajnie nawet wtedy, gdy są mrozy i temperatura na zewnątrz spada poniżej -25°C! Opłaca się też pamiętać, że pompy ciepła Radom to bez wątpienia bardzo różnorodna oferta, która nie ogranicza się tylko do katalogów kilku producentów. Wypada dodać, że w Małopolsce jest wiele zapytań o pompy ciepła Panasonic i Solberg, ale są jeszcze inni renomowani producenci pomp ciepła, tacy jak. np: Bosch, Buderus, Heiztechnik, Stiebel-Eltron, Mitsubishi Electric czy polska spółka NETSU.

  Co to jest pompa ciepła?

  Biorąc pod uwagę bogactwo różnych typów systemów pomp ciepła i dostępnych w Radomiu opcji do wyboru, wypada mieć przynajmniej podstawowe pojęcie na temat – pompa ciepła, co to jest?

  Wikipedia przedstawia to urządzenie i jego rodzaje w bardzo przystępny sposób (cytuję): Pompa ciepłamaszyna cieplna wymuszająca przepływ ciepła z obszaru o niższej temperaturze do obszaru o temperaturze wyższej. Proces ten przebiega wbrew naturalnemu kierunkowi przepływu ciepła i zachodzi dzięki dostarczonej z zewnątrz energii mechanicznej (w pompach ciepła sprężarkowych) lub energii cieplnej (w pompach absorpcyjnych).

  Pompy ciepła z termodynamicznego punktu widzenia realizują obieg Lindego, tak jak chłodziarki, ale ich podstawowym zastosowaniem jest ogrzewanie pomieszczeń i wody użytkowej (choć niektóre pompy ciepła wyposażone są w funkcję chłodzenia). W chłodziarkach i zamrażarkach ciepło jest „wypompowywane” z przechowywanych produktów (co obniża ich temperaturę) a oddawane do pomieszczenia, w którym stoi lodówka lub zamrażarka. Pompa ciepła zastosowana do ogrzewania pomieszczeń „wypompowuje” ciepło z otoczenia o niskiej temperaturze (z gruntu lub powietrza na zewnątrz budynku) i po podniesieniu temperatury czynnika roboczego oddaje ciepło do ogrzewanego pomieszczenia.

  Pompa ciepła - kontakt

  Jakie są rodzaje pomp ciepła?

  Pompy ciepła, jak podaje Wikipedia, możemy pogrupować na:

  “Powietrzne (ASHP) – powietrzna pompa ciepła (źródłem ciepła jest powietrze pobrane z zewnątrz)

  • Pompa ciepła powietrze-powietrze (transportuje ciepło do wewnątrz)
  • Pompa ciepła powietrze-woda (transportuje ciepło do obiegu grzewczego i do zbiornika domowego z gorącą wodą)

  Gruntowe (GSHP)

  • Gruntowe pompy ciepła (źródłem ciepła jest grunt lub podobne źródło)
  • Gruntowo-powietrzne pompy ciepła (transportują ciepło do wewnątrz)
  • Glebowo-powietrzne pompy ciepła (gleba jako źródło ciepła)
  • Skalno-powietrzne pompy ciepła (skała jako źródło ciepła)
  • Wodno-powietrzne pompy ciepła (zbiornik wodny jako źródło ciepła, np. wody podziemne, jezioro, rzeka)
  • Gruntowo-wodne pompy ciepła (transportują ciepło do obiegu grzewczego i domowego zbiornika wody gorącej)
  • Glebowo-wodne pompy ciepła (gleba jako źródło ciepła)
  • Skalno-wodne pompy ciepła (skała jako źródło ciepła)
  • Wodno-wodne pompy ciepła (zbiornik wodny jako źródło ciepła)
  • Gruntowe pompy ciepła, czasem nazywane „geotermalnymi pompami ciepła” mają większą efektywność (COP) niż powietrzne pompy ciepła specjalnie przy niższych temperaturach otoczenia.

  Powietrze wylotowe (EAHP) 

  • Pompy ciepła na wylotowe powietrze (pobierają ciepło z powietrza wylotowego z budynku, wymagają mechanicznej wentylacji)
  • Wylotowe powietrzno-powietrzne pompy ciepła (transportują ciepło do powietrza wlotowego)
  • Wylotowe powietrzno-wodne pompy ciepła (transportują ciepło do obiegu grzewczego i domowego zbiornika ciepłej wody użytkowej)

  Wodne pompy ciepła (WSHP) używają jako źródło ciepła wodę płynącą. W zależności od zewnętrznego źródła zasilania można je również podzielić na:

  • elektryczne,
  • olejowe,
  • gazowe (GHP – Gas Heating Pumps).

  Hybrydowe pompy ciepła, które są połączeniem różnych typów pomp ciepła w jednym urządzeniu i wykorzystują zalety poszczególnych typów pomp ciepła i eliminują większość ich wad.”. 

  Pompy ciepła powietrze i gruntowe pompy ciepła Radom 

  Z czego składa się powietrzna pompa ciepła? Gdy zadamy to pytanie osobie, która ma ten system pompy ciepła w swoim domu w Radomiu, to najczęściej usłyszymy odpowiedź – pompa to jednostka wewnętrzna i jednostka zewnętrzna. Rzeczywiście tak jest, w powietrznych pompach ciepła typu SPLIT, w których jednostka zewnętrzna połączona jest z jednostką wewnętrzną za pomocą rurek wypełnionych czynnikiem chłodniczym. Ale w przypadku urządzenia pompa ciepła typu MONOBLOK wszystkie elementy urządzenia znajdują się w obrębie jednej jednostki umieszczonej na zewnątrz budynku. Z kolei, system gruntowej pompy ciepła składa się z 3 głównych elementów: pompa ciepła, dolne źródło ciepła (gruntowy kolektor pionowy lub poziomy) i źródło górne, które rozprowadza energię cieplną z pompy do budynku.

  Pompy ciepła (urządzenia o napędzie elektrycznym) działają poprzez pompowanie ciepła z jednego miejsca do drugiego za pomocą sprężarki i struktury cyrkulacyjnej ciekłego lub gazowego czynnika chłodniczego, przez który ciepło jest pobierane ze źródeł zewnętrznych i przekazywane do systemu dystrybucji (powietrznego lub wodnego) w budynku. Powietrzna pompa ciepła pobiera energię cieplną z biosfery, a gruntowa pompa ciepła wykorzystuje ziemię, wodę gruntową lub oba te źródła jako “kopalnię”ciepła. Energia cieplna z gruntu jest dostarczana do pompy ciepła za pomocą poziomych kolektorów lub pionowych otworowych wymienników ciepła. Należy jeszcze dodać, że instalacja pompy ciepła w domu składa się także z połączeń hydraulicznych oraz sterowania i punktów odbioru (grzejniki lub podgrzewacz wody użytkowej).

  Montaż pomp ciepła Radom

  Montaż pompy ciepła, cena robocizny w Radomiu (odwiert pod pompę ciepła cena) jest zazwyczaj dość wysoka, jednak koszty te będą się różnić w zależności od rodzaju i wydajności sprzętu. Podczas zakładania pompy ciepła przez profesjonalną firmę, optymalny dobór elementów instalacji zwykle należy do ich kompetencji, ale warto wiedzieć, że systemy gruntowe mają inne “wymagania”. Pompa powietrze-woda to kompaktowa konstrukcja i niezależny moduł hydrauliczny, co czyni ją bardzo łatwą w montaż, a gruntowe pompy ciepła to konieczność posiadania dość sporego terenu wokół domu do wykonania odwiertów w ziemi. Wynika to przede wszystkim z faktu, że poziome, dolne źródła ciepła są umieszczane płytko w ziemi, ale na dużej powierzchni terenu. Z kolei, pionowe pętle gruntowe, choć wymagają mało miejsca na podwórku, to są umieszczane głęboko pod ziemią (nawet 100 m), a przy pompie wodnej potrzebne są woda płynąca i zewnętrzne źródło zasilania pompy np.: prąd, olej lub gaz.

  Pionowy układ z zamkniętą pętlą jest odpowiednim wyborem dla większości domów podmiejskich w Radomiu, gdzie działki budowlane są małe, a najpopularniejszą konstrukcją poziomego wymiennika ciepła są 2 rury umieszczone obok siebie w tym samym wykopie. W podradomskich miejscowościach, tam gdzie przestrzeń jest dość ograniczona, a dostęp sprowadza się do jednego punktu wejścia, stosuje się nawet odwierty pod kątem i systemy ukośne. Z kolei, układ poziomy jest bardziej powszechny na obszarach wiejskich (np. Gózd, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kowala, Pionki) gdzie nieruchomości gruntowe są większe. W temacie pompa ciepła z odwiertami, niezwykle ważne jest to, aby gruntowy wymiennik ciepła był dobrze dopasowany do wydajności pompy ciepła. Należy bowiem pamiętać, że systemy, które nie są zrównoważone i nie są w stanie uzupełnić energii pobieranej z “pola odwiertu”, będą z czasem coraz gorzej pracować.

  Pompy ciepła ceny z montażem Radom 

  Pompy ciepła w Polsce są uważane za drogie sprzęty, ale ich cena ma się przecież “zwrócić”. Jeśli instalacja pompy ciepła została przeprowadzona prawidłowo, to zwrot z inwestycji jest szybki i trwa od 3 do 8 lat. Należy jednak pamiętać, że bardzo trudno jest obliczyć koszt pompy ciepła “od ręki”, ponieważ istnieje wiele indywidualnych czynników, które mogą wpływać na ogólną wycenę systemu. Możliwe jest jednak wyliczenie przybliżonej ceny z dość dużym marginesem błędu. Przy obliczaniu ceny systemu pompy ciepła zawsze brane jest pod uwagę kilka czynników i są to np.:

  • rozmiar systemu grzewczego,
  • rodzaj pompy ciepła i jej wydajność,
  • koszt zakupu systemu,
  • koszty montażu (cena robocizny),
  • uzyskane dopłaty.

  Jakie są dopłaty do pomp ciepła w Radomiu?

  Jeśli zastanawiasz się nad instalacją pompy ciepła w nieruchomości prywatnej, prawdopodobnie masz wiele pytań, jeśli chodzi o możliwość uzyskania dopłaty. Chociaż pompy ciepła Radom, cena z montażem to bardzo różnorodna oferta, to niekiedy obawa o koszt założenia pompy ciepła w domu jest głównym czynnikiem, który zniechęca osoby myślące o jej zakupie. Bez wątpienia, początkowo wydana suma na tę inwestycję może być dla niektórych osób zbyt wysoka. Ale warto pamiętać, że skorzystanie z rządowego projektu wsparcia, może sprawić, że koszty te będą z pewnością niższe, a Urząd Miejski w Radomiu (ul. Jana Kilińskiego 30) i Punkt konsultacyjno-informacyjny rządowego programu “Czyste powietrze” to wiarygodne źródło informacji o tym, jakie są dopłaty do pomp ciepła w Radomiu.

  Dodatkowo Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na swojej stronie internetowej przedstawia dostępne oferty finansowania i aktualne informacje o naborach wniosków. “Weź dofinansowanie na wymianę starego pieca i ocieplenie domu!” – tak rząd zachęca właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych do wzięcia udziału w programie Czyste Powietrze, gdzie poziomy dofinansowania sięgają do 30, 37 lub 69 tys. zł. Dodatkowo, od 25 stycznia 2022 r. obowiązuje zmieniona wersją programu „Czyste Powietrze”. Czego dotyczą zmiany? Modyfikacje projektu obejmują m.in. uruchomienie III części z najwyższym poziomem dofinansowania. Polacy dostali również nowy projekt całkowicie poświęcony dotacjom na zakup instalacji pompy ciepła w nowych domach – program pod nazwą „Moje Ciepło”.

  Pompy ciepła ranking

  Jaka pompa ciepła jest najlepsza? Na co zwrócić uwagę przy zakupie pompy ciepła w Radomiu? Choć krajowe rankingi pomp ciepła są nieustannie aktualizowane, to warto pamiętać, że jeden model pompy ciepła nie pasuje do wszystkich domów w Polsce! W Radomiu i okolicach, gdzie panuje klimat umiarkowany ciepły przejściowy i zimy mogą być zarówno bardzo mroźne, jak i niezwykle łagodne, najlepszym rozwiązaniem wydaje się być wybór energii “ukrytej” w ziemi. Ale w ostatnich latach technologia powietrznych pomp ciepła typu powietrze-woda rozwinęła się tak bardzo, że obecnie ten rodzaj systemu stanowi uzasadnioną alternatywę ogrzewania pomieszczeń w chłodniejszych regionach Polski. Ponadto pompy ciepła powietrze-woda generują ciepłą i zimną wodę zamiast powietrza, co pozwala na wykorzystanie podgrzanej wody w obiegu grzewczym i w zbiorniku c.w.u..

  Wypada dodać, że kwestia, czy geotermalna, ziemna pompa ciepła jest odpowiednia dla konkretnego budynku zlokalizowanego na Ziemi Radomskiej, będzie zależeć w głównej mierze od wielkości działki, samego podłoża (np. piaski gliniaste, gliny) i ukształtowania terenu wokół domu. Oczywiście, na świecie, gruntowe lub wodne pompy ciepła mogą być używane w bardziej ekstremalnych klimatach niż powietrzne pompy ciepła, ale w Polsce, z obu systemów zadowolenie klientów jest bardzo wysokie. Oczywiście, realne oszczędności w domowym budżecie będą zależeć od wielu czynników, ale obecnie, w Internecie dostępnych jest wiele kalkulatorów, które umożliwiają szybkie oszacowanie, jakich oszczędności energii można oczekiwać w przypadku zastosowania konkretnego zastosowania systemu pompy ciepła w domu.

  Jak wybrać pompę ciepła?

  Pompa ciepła Radom i okolice, na co zwrócić uwagę przy zakupie? Warto w tym miejscu podkreślić fakt, że chociaż wielu właścicieli domów na Ziemi Radomskiej uważa ten temat za dość trudny do zrozumienia, to ogólny poziom “dopasowania” pomp ciepła do budynków w Polsce znacznie wzrósł w ostatnich latach. Wynika to w głównej mierze ze zrozumienia tej technologii przez instalatorów i oczywiście, z rozwoju branży pompy ciepła. Grupa docelowa w Polsce również się zwiększyła i z oferty – pompy ciepła Radom – konsultacje, projektowanie instalacji, sprzedaż i serwis mogą skorzystać nie tylko klienci biznesowi – firmy, ale także klienci indywidualni – osoby prywatne.

  Jak wybrać pompę ciepła w Radomiu? Przy obecnej konkurencji na polskim rynku nie jest to z pewnością łatwe zadanie! Świadczą choćby o tym pytania na lokalnym, internetowym forum typu: ile kosztuje serwis pompy ciepła Panasonic? Proftechnik Radom opinie, ile gwarancji na pompę ciepła?, czy trzeba serwisować pompę ciepła?, pompa ciepła koszt miesięczny?, Solberg pompy ciepła czy warto?, ile kosztuje pompa ciepła 9kW?,  jaka pompa ciepła do domu 160m2? Warto jednak wiedzieć, że dobór systemu pompy ciepła powinien być zawsze dostosowany do warunków klimatu, istniejącego już systemu ogrzewania w domu oraz spełniać cele instalacji (np. oszczędności energii grzewczej lub zastąpienie istniejącego układu podgrzewania wody w określonych porach roku).

  Wybór pompy ciepła do konkretnego budynku to dość złożone zadanie. Z reguły, firmy montujące pompy ciepła w Radomiu, po wstępnej konsultacji, na miejsce montażu wyślą fachowców, aby “w terenie” wykonali potrzebne pomiary i zebrali inne dane. Dopiero na podstawie tej kompleksowej oceny zaproponują maszynę cieplną, która najlepiej zda egzamin w budynku, biorąc pod uwagę wiele czynników, takich jak np.: izolacja cieplna budynku, szczelność powietrzna całego obiektu, zapotrzebowanie na ciepło w budynku, czy pompa ciepła będzie jedynym urządzeniem grzewczym w domu, czy w systemie grzewczym będą pracować 2 urządzenia.

  Aby odpowiednio “zwymiarować” system pompy ciepła do domu, ważne jest zrozumienie swoich potrzeb związanych z ogrzewaniem i chłodzeniem pomieszczeń oraz ciepłą wodą użytkową. W małym domu w powiecie zwoleńskim czy lipskim konfiguracja systemu pompy ciepła może wydawać się dość łatwym zadaniem, ale zwykle jeszcze łatwiej jest po prostu przekazać pewne rzeczy fachowcom i pozwolić im robić swoje.

  Pompy ciepła i fotowoltaika Radom 

  Firmy instalujące pompy ciepła w centralnej Polsce wiedzą, jak wykonywać tą precyzyjną pracę, bo oficjalny dystrybutor pomp ciepła renomowanego producenta musi przejść proces certyfikacji i odbyć cykl szkoleń na tematy, takie jak np.: jaki sposób dobrać moc pompy ciepła do domu, charakterystyka i zastosowanie pomp ciepła. Warto bowiem wiedzieć, że jeśli pompa ciepła w domu jest zbyt mała, system ogrzewania “dodatkowego” będzie nadal często używany i oszczędności energii nie będą z pewnością na oczekiwanym poziomie.

  Podobnie dzieje się, jeśli pompa ciepła jest “przewymiarowana” i pracuje nieefektywnie, tzn. maszyna wytwarza zbyt dużo ciepła, a jednostka włącza się i wyłącza, co prowadzi do nie tylko do dyskomfortu, ale i do zużycia komponentów pompy ciepła i niepotrzebnego poboru energii elektrycznej w trybie czuwania. Co więcej, w zależności od wielkości nowej pompy ciepła mogą być konieczne pewne przeróbki kanałów, aby uniknąć dodatkowego hałasu lub może trzeba będzie wymienić niektóre elementy systemu, jak zbiornik CWU czy nawet grzejniki. W takich przypadkach, tylko profesjonalne firmy montujące pompy ciepła będą w stanie podjąć się tego zadania.

  Pompa ciepła - kontakt

  Dystrybutorzy pomp ciepła i fotowoltaniki w Radomiu oferują różnorodne funkcje, a ich celem jest nie tylko zarobek, ale także promowanie ekologicznych rozwiązań w zakresie energii elektrycznej poprzez idealne dopasowanie nowoczesnego sprzętu do ogrzania i oświetlenia domu i ułatwienie zwykłym ludziom codziennego życia. W obecnych czasach, warto mieć na uwadze fakt, że pompy ciepła plus instalacje solarne to droga do darmowej energii. Z tego właśnie powodu, w Polsce, kolektory słoneczne do ogrzania domu stosuje się zwykle w połączeniu z pompami ciepła.

  Pompy ciepła i panele słoneczne, takie powiązanie może sprawić, że dom będzie nie tylko ekologiczny, ale i samowystarczalny! Ale warto zwrócić także uwagę na istotną kwestię, że znalezienie dobrego instalatora pompy ciepła i fotowoltaiki w Radomiu jest absolutnie kluczowe dla powodzenia całego przedsięwzięcia. Bo podobnie jak w przypadku wszystkich systemów ogrzewania i chłodzenia – odpowiedni montaż i konserwacja jest kluczem do długiej i wydajnej pracy urządzenia!

  Dystrybutor OZE – Oferta na rok 2022 – Pompa ciepła Radom i okolice 

  Nie wiesz jaka pompa ciepła będzie najlepsza dla Ciebie i Twojej rodziny? Potrzebujesz więcej informacji na temat – montaż pompy ciepła Radom? Powinieneś wiedzieć, że korzystając z naszej najnowszej oferty, jesteś w stanie wyposażyć swój dom w nowoczesne technologie ekologiczne.

  Zapewnimy Ci jednocześnie wsparcie eksperckie, profesjonalny montaż i serwis w branżach:

  • pompy ciepła,
  • fotowoltaika,
  • klimatyzacja,
  • grzejniki, ogrzewanie.

  W czym Dystrybutor OZE może Ci pomóc? Nasi kompetentni technicy serwisowi są zawsze “pod ręką”, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące pomp ciepła i pomogą Ci znaleźć najlepsze, ekologiczne rozwiązania dla Twojej firmy lub domu. Więc, jeśli szukasz profesjonalnego i rzetelnego wykonawcy pomp ciepła w Radomiu, nie szukaj dalej!

  Dlaczego warto z nami współpracować? Bez wątpienia, Dystrybutor OZE zapewni Ci specjalistyczną wiedzę na temat czystej energii słonecznej. Ale nasza firma to także niezbędne doświadczenie i wykwalifikowany zespół wspaniałych pracowników oraz wysokiej jakości urządzenia i zawsze konkurencyjna cena! Opierając się wyłącznie na najnowszych technologiach, jesteśmy w stanie zaoferować Ci kompleksową ofertę – Pompa ciepła Radom i okolice!

  Doradztwo, wycena, sprzedaż, usługa montażu pompy ciepła – Dystrybutor OZE

  Co możemy zrobić dla Ciebie? W 100% możesz liczyć na to, że Dystrybutor OZE będzie Twoim długoletnim partnerem w zakresie ekologicznych rozwiązań i nie zostawi Cię w potrzebie! Co więcej, nasza gwarancja obowiązuje już od czasu pierwszej rozmowy, przez projekt i instalację, po obsługę i konserwację i serwis 24/7 – co w praktyce oznacza, że nigdy nie zostaniesz “na lodzie” i będziemy zawsze do Twojej dyspozycji, nawet po zainstalowaniu systemu!

  W Dystrybutor OZE wiemy, że najnowsze technologie pomp ciepła są bardzo skuteczne, jeśli chodzi o zapewnienie komfortu cieplnego w budynkach. Ale zdajemy sobie również sprawę, że obsługa pompy ciepła może być dla niektórych osób dość kłopotliwym tematem. Z tego właśnie powodu, po instalacji systemu w Twoim domu, wszystko dokładnie Ci wyjaśnimy i przeprowadzimy Cię przez tajniki Twojej pompy ciepła!

  Jeśli szukasz pomp ciepła przeznaczonych do użytku domowego lub komercyjnego, to skontaktuj się z nami! Mamy bardzo konkurencyjny cennik, a nasz obszar działania obejmuje nie tylko Radom i dzielnice: Halinów, Glinice , Kaptur, Idalin oraz powiaty: szydłowiecki, przysuski, białobrzeski, kozienicki, zwoleński, lipski i starachowicki i gminy: Iłża, Skaryszew, Gózd, Jastrzębia, Jedlińsk,

  Jedlnia-Letnisko, Kowala, Pionki, Przytyk, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew, Orońsko – to tylko niektóre tereny, gdzie z powodzeniem możemy zainstalować ekologiczne i wydajne pompy ciepła!

  Umów się na wizytę online, napisz lub zadzwoń do nas już dziś! Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić i jakie tanie i nowoczesne technologie grzewcze – jesteśmy w stanie Ci zaoferować!

  Otrzymaj ofertę skrojoną pod siebie!

  Chcesz otrzymać dedykowaną ofertę na nasze produkty? Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 48 godzin w celu przygotowania oferty.

  W czym możemy pomóc?

   Nasi eksperci oddzwonią z bezpłatną konsultacją - pomogą dobrać pompę ciepła oraz przedstawią kosztorys.

   Umów się na bezpłatną wycenę
   Umów się na bezpłatną wycenę