Pompy ciepła Stiebel Eltron

Pompy ciepła Stiebel Eltron - Montaż pomp ciepła - Oferta Dystrybutor OZE - Konsultacje - Sprzedaż - Serwis

Pompa ciepła Stiebel Eltron, jej montaż, jak można oczekiwać od produktów niemieckiej marki o międzynarodowym zasięgu, doskonale zorientowanej na zrównoważony rozwój “zielonej energii”, to skuteczna metoda na uzyskanie maksymalnej efektywności z systemu pomp ciepła. Jeśli szukasz ekonomicznego i przyjaznego dla środowiska sposobu ogrzewania powietrza lub wody w domu, być może natknąłeś się na ofertę - pompy ciepła Stiebel Eltron. Ten renomowany, niemiecki producent pomp ciepła jest jednym z najpopularniejszych w Polsce.

Otrzymaj ofertę skrojoną pod siebie!

Chcesz otrzymać dedykowaną ofertę na nasze produkty? Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 48 godzin w celu przygotowania oferty.

W czym możemy pomóc?

  Nasi eksperci oddzwonią z bezpłatną konsultacją - pomogą dobrać pompę ciepła oraz przedstawią kosztorys.

  Pompa ciepła Stiebel Eltron, jej montaż, jak można oczekiwać od produktów niemieckiej marki o międzynarodowym zasięgu, doskonale zorientowanej na zrównoważony rozwój “zielonej energii”, to skuteczna metoda na uzyskanie maksymalnej efektywności z systemu pomp ciepła. Jeśli szukasz ekonomicznego i przyjaznego dla środowiska sposobu ogrzewania powietrza lub wody w domu, być może natknąłeś się na ofertę – pompy ciepła Stiebel Eltron. Ten renomowany, niemiecki producent pomp ciepła jest jednym z najpopularniejszych w Polsce. 

  Jeśli należysz do grona właścicieli nieruchomości w Polsce, którzy poszukują informacji na temat – pompy ciepła Stiebel Eltron – wycena, konsultacja, sprzedaż, odwierty pod pompy ciepła, montaż, ciepła woda i klimatyzacja z pompy ciepła, bo rozważasz zakup – pompa ciepła monoblok HPA-O 8 CS Plus compact Set 1.1 lub interesuje Cię pompa ciepła Stiebel 9KW, a może pompa ciepła powietrze-woda do ogrzewania HPA-O 10 Premium, to zapraszamy Cię do nas! Dowiedz się, jakie nowoczesne produkty Stiebel Eltron do domu i firmy możemy Ci w Dystrybutor OZE zaproponować! 

  • STIEBEL ELTRON pompa ciepła
  • Pompy ciepła Stiebel Eltron – opinie
  • Co to jest pompa ciepła Stiebel Eltron monoblok?
  • Stiebel Eltron pompa ciepła powietrze-woda
  • Pompy Stiebel Eltron – cennik
  • Montaż pompy ciepła Stiebel Eltron – Oferta Dystrybutor OZE

  Sprawdź również: pompy ciepła Warszawa

  STIEBEL ELTRON pompa ciepła

  Pompa ciepła Stiebel Eltron czy warto, czy maszyna cieplna od tego producenta jest właściwym rozwiązaniem dla Twojego domu lub firmy? Prawdopodobieństwo, że istnieje pompa ciepła Stiebel Eltron, która jest idealnie dostosowana do Twoich potrzeb – wynosi 100%! Warto bowiem wiedzieć, że Stiebel Eltron produkuje jedne z najlepszych pomp ciepła dostępnych w Polsce. Niezależnie od tego, czy jest to: fotowoltanika, energia geotermalna czy zwykła, gorąca woda, Stiebel Eltron zapewnia doskonałe rozwiązanie, które pomoże utrzymać niskie koszty eksploatacyjne i zmniejszyć niekorzystny wpływ na środowisko naturalne.

  Działając w ponad 100 krajach, Stiebel Eltron wnosi to, co najlepsze, aby konkurować z innymi producentami pomp ciepła i ich produktami na polskim rynku. Chociaż firma sprzedaje również: systemy wentylacyjne, ogrzewacze wody, piece akumulacyjne oraz inne systemy ogrzewania  i chłodzenia, to w Polsce, Stiebel Eltron jest najbardziej znany z pomp ciepła.

  Ogólnie rzecz biorąc, marka Stiebel Eltron jest rozpoznawana ze względu na:

  • wieloletnią obecność na międzynarodowym rynku,
  • ciągłe innowacje i nieustanną koncentrację na czystej, “zielonej” energii
  • znakomitą obsługę klienta na całym świecie.

  Działając na 5 kontynentach, Stiebel Eltron posiada międzynarodową bazę klientów, co gwarantuje wysokiej jakości urządzenia i wzorowy serwis. Podczas gdy lokalni producenci pomp mogą być nieosiągalni na niektórych obszarach Polski, to osoby zainteresowane produktami tej firmy mogą łatwo skontaktować się z przedstawicielem Stiebel Eltron. Dystrybutorzy w Polsce są w stanie określić, która pompa ciepła najlepiej pasuje do ich indywidualnych potrzeb i posiadają też fachową wiedzę na temat: jaki jest koszt pompy ciepła do domu 100m2 i doradzą w kwestii – jaka pompa ciepła monoblok czy split?

  Pompy ciepła Stiebel Eltron – opinie

  Jakie rodzaje pomp ciepła posiada Stiebel Eltron i czy mają one opinie negatywne? W Polsce, wielu producentów oferuje tylko 1 rodzaj maszyn cieplnych, ale wytwarzane przez Stiebel Eltron pompy ciepła, można pogrupować na 3 główne kategorie. Ten niemiecki producent oferuje m.in. następujące modele urządzeń:

  • pompy ciepła powietrze-woda – oferowane przez Stiebel Eltron powietrzne pompy ciepła to urządzenia służące do ogrzewania, które montowane są na zewnątrz budynku i pobierają energię z powietrza, z otoczenia,
  • pompy ciepła solanka-woda – maszyna cieplna służy zarówno do ogrzewania, jak i do przygotowywania ciepłej wody użytkowej i jest zasilana energią geotermalną,
  • pompy do ciepłej wody użytkowej – tzw. pompa ciepła c.w.u., która wykorzystuje ciepło pobrane z powietrza w budynku do produkcji ciepłej wody dla potrzeb domowników.

  Poruszając temat, pompy ciepła Stiebel Eltron opinie, warto zwrócić uwagę na fakt, że w internetowym świecie, w którym jak “okiem sięgnąć”, pojawiają się negatywne opinie i niepochlebne recenzje online, Stiebel Eltron w jakiś sposób jest w stanie “błyszczeć” w branży pompy ciepła i wychodzi na tym, bez uszczerbku na wizerunku firmy. Za co pompa ciepła Stiebel Eltron dostaje 5 “gwiazdek”? Pozytywne opinie dotyczą m.in. takich aspektów jak:

  • duży wybór rodzajów pomp ciepła o różnej mocy grzewczej,
  • niezawodność i najwyższa jakość pompy ciepła,
  • wysoka klasa efektywności energetycznej A++,
  • cicha praca urządzenia,
  • kompaktowa obudowa, 
  • maksymalna wydajność (dzięki zastosowaniu technologii inwerterowej),
  • optymalna praca pompy ciepła przez cały rok,
  • długa gwarancja producenta,
  • niezawodne wsparcie techniczne (infolinia serwisowa),
  • brak emisji zanieczyszczeń,
  • możliwość współpracy z instalacją solarną,
  • zastosowanie bezpiecznego dla środowiska czynnika chłodniczego.

  Co to jest pompa ciepła Stiebel Eltron monoblok?

  Pompy ciepła Stiebel Eltron są projektowane na różne sposoby, wiedzą o tym doskonale firmy instalujące pompy ciepła w Polsce. W przypadku systemów powietrznych pomp ciepła typu MONOBLOK, które są “składane” w całość w fabryce, samodzielne jednostki łączą w jednej “szafce” cały układ chłodniczy, np.: wentylator, parownik, sprężarka, zawór rozprężny oraz skraplacz. 

  Warto wiedzieć, że pompy Stiebel Eltron typu SPLIT i MONOBLOK to tak naprawdę, 2 takie same sprzęty. Jedyną różnicą jest to, że w pompach typu SPLIT, skraplacz (wymiennik ciepła) jest zamontowany w jednostce wewnętrznej (zainstalowanej w środku budynku), natomiast parownik, sprężarka, zawór rozprężny umieszczone są w jednostce zewnętrznej. Te 2 jednostki są połączone ze sobą za pomocą rurek wypełnionych czynnikiem chłodniczym. 

  Monoblokowa pompa ciepła Stiebel Eltron znajdzie z pewnością zastosowanie w wielu budynkach w Polsce, bo jej montaż wewnątrz jak i na zewnątrz nieruchomości, nie wymaga posiadania zbyt dużo wolnej przestrzeni (wewnątrz domu i na działce wokół domu). Trzeba jednak pamiętać, że system pompy ciepła, w zależności od celu instalacji, oprócz samej maszyny cieplnej składa się z różnych elementów. Firma Stiebel Eltron oferuje gotowe pakiety i przykładowo, pompa ciepła Stiebel Eltron monoblok HPA-O 8 CS Plus compact Set 1.1, w przypadku tego modelu zestaw składa się z pompy ciepła powietrze-woda do montażu zewnętrznego do ogrzewania i chłodzenia oraz zasobnika ciepłej wody użytkowej.

  Pompa ciepła - kontakt

  Stiebel Eltron pompa ciepła powietrze-woda

  Pompy ciepła, urządzenia o napędzie elektrycznym działają poprzez pompowanie ciepła z jednego miejsca do drugiego za pomocą sprężarki i struktury cyrkulacyjnej ciekłego lub gazowego czynnika chłodniczego, przez który ciepło jest pobierane ze źródeł zewnętrznych i wpompowane do pomieszczeń w budynku. Powietrzna pompa ciepła pobiera żar słoneczny z biosfery i źródłem ciepła jest powietrze pobrane z zewnątrz. Powietrzne pompy ciepła dzielą się na:

  • pompy ciepła powietrze-powietrze, które transportują ciepło do wewnątrz budynku,
  • pompy ciepła powietrze-woda, te maszyny przenoszą ciepło do obiegu grzewczego i do zbiornika na gorącą wodę.

  Nowoczesne pompy ciepła powietrze-woda Stiebel Eltron znajdą zastosowanie zarówno w dostarczaniu ciepłej wody użytkowej, jak i w ogrzewaniu i chłodzeniu pomieszczeń. Co więcej, nadają się do montażu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Ale Stiebel Eltron jest też producentem ziemnych pomp ciepła i w jego ofercie dostępne są systemy geotermalne, które wykorzystują energię cieplną z ziemi – do tworzenia systemów ogrzewania przestrzennego, klimatyzacji i ciepłej wody. Stiebel Eltron oferuje geotermalne wodne pompy grzewcze zarówno do systemów podłogowych, jak i grzejnikowych. 

  Stiebel Eltron pompy ciepła solanka-woda są dostępne na polski rynku w wariantach: z gruntowymi kolektorami poziomymi i pionowymi sondami gruntowymi, które na dodatek mogą pracować z ogniwami fotowoltaicznymi. Wszystkie gruntowe pompy ciepła z oferty STIEBEL ELTRON posiadają najnowocześniejsze technologie i cechują się minimalnym hałasem. Jakie odwierty do pompy ciepła? Bez wątpienia, gruntowe pompy ciepła Stiebel Eltron, ich montaż może wymagać posiadania sporego terenu wokół domu, do wykonania odwiertów w ziemi. Wynika to przede wszystkim z faktu, że poziome, dolne źródła ciepła są umieszczane płytko w ziemi, ale na dużej powierzchni terenu. Z kolei, pionowe pętle gruntowe są zakopane głęboko pod ziemią, ale wymagają bardzo mało miejsca na działce.

  Pompy Stiebel Eltron – cennik

  Pompa Stiebel Eltron, cena? Warto pamiętać, że ogólnie ceny pomp ciepła w Polsce są zazwyczaj wysokie, biorąc pod uwagę ich montaż, ale koszty te będą różnić się w zależności od rodzaju wybranego sprzętu. Także cena pompy ciepła Stiebel Eltron będzie inna, w związku z np. mocą grzewczą urządzenia. Trzeba też wiedzieć, że np. do pompy ciepła HPA-O 10 Premium należy dokupić wymagany osprzęt i w tym przypadku jest to – regulator pompy ciepła w obudowie ściennej. Z kolei, w przypadku pompy c.w.u., na koszt instalacji wpłynie z pewnością pojemność zbiornika na ciepłą wodę. 

  Należy jednak pamiętać, że bardzo trudno jest obliczyć “od ręki” koszt systemu pompy ciepła Stiebel Eltron, ponieważ istnieje wiele indywidualnych czynników, które mogą wpływać na ogólną wycenę systemu. Możliwe jest jednak wyliczenie przybliżonych kosztów całkowitych. Przy obliczaniu kosztów np. gruntowej pompy ciepła Stiebel Eltron zawsze brane jest pod uwagę kilka ważnych czynników, takich jak np.: 

  • rozmiar systemu grzewczego,
  • rodzaj pompy ciepła,
  • koszt zakupu systemu, 
  • koszty montażu (robocizna).

  Montaż pompy ciepła Stiebel Eltron – Oferta Dystrybutor OZE 

  Jeśli rozważasz montaż pompy ciepła Stiebel Eltron w swojej nieruchomości i przerażają Cię duże koszty początkowe, to musisz wiedzieć, że korzyści z montażu pompy ciepła tej marki wyraźnie wskazują, że na dłuższą metę stanowi ona mądrą, przyszłościową inwestycję! Pompa ciepła Stiebel Eltron to jedno z najbardziej efektywnych niskoemisyjnych źródeł ciepła dla domu i jeszcze na dodatek, polski rząd pomoże Ci finansowo w przejściu na to ekologiczne rozwiązanie!

  Szukasz wskazówek, bo nie wiesz, jaka pompa ciepła Stiebel Eltron będzie najlepsza dla Ciebie i Twojej rodziny? Potrzebujesz więcej informacji na temat – pompa ciepła Stiebel Eltron jak wybrać, czy Stiebel Eltron HPA – O 13 Premium to pompa ciepła, która może ogrzać budynek i podgrzać wodę użytkową? Nie musisz samodzielnie decydować, która pompa ciepła Stiebel Eltron jest odpowiednia dla Twojego domu!

  Jeśli interesują Cię pompy ciepła niemieckiego producenta przeznaczone do użytku domowego lub komercyjnego, to skontaktuj się z nami! Umów się na wizytę online lub zadzwoń do nas już dziś! W Dystrybutor OZE – pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru!

  Otrzymaj ofertę skrojoną pod siebie!

  Chcesz otrzymać dedykowaną ofertę na nasze produkty? Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 48 godzin w celu przygotowania oferty.

  W czym możemy pomóc?

   Nasi eksperci oddzwonią z bezpłatną konsultacją - pomogą dobrać pompę ciepła oraz przedstawią kosztorys.

   Umów się na bezpłatną wycenę
   Umów się na bezpłatną wycenę