Fotowoltaika dla firm

Zrównoważone i Oszczędne Rozwiązanie Energii

W dzisiejszym świecie, przedsiębiorstwa zaczynają coraz bardziej zwracać uwagę na zrównoważone i ekologiczne rozwiązania energetyczne. Fotowoltaika stała się kluczowym elementem strategii biznesowych, które dążą do obniżenia kosztów i zmniejszenia wpływu na środowisko.

Poznaj korzyści fotowoltaiki dla biznesu

Ekologiczność i Zrównoważony Rozwój

Wykorzystanie fotowoltaiki w firmie to zrównoważone rozwiązanie, które wpływa na pozytywną ocenę przedsiębiorstwa przez klientów i partnerów. Fotowoltaika nie emituje szkodliwych gazów cieplarnianych ani zanieczyszczeń, co przyczyni się do ochrony środowiska i poprawy wizerunku Twojej firmy.

Oszczędności na Kosztach Energii

Instalacja fotowoltaiczna pozwoli Twojej firmie na produkcję własnej energii elektrycznej. Twoje przedsiębiorstwo może zmniejszyć lub nawet wyeliminować koszty zakupu energii od dostawców zewnętrznych. W dłuższej perspektywie czasu ta inwestycja przyniesie Ci znaczne oszczędności.

Niezależność Energetyczna

Fotowoltaika daje Twojej firmie niezależność energetyczną. W przypadku awarii dostaw prądu z sieci, Twoja firma może nadal korzystać z własnej energii wytworzonej przez panele słoneczne z użyciem zewnętrznych magazynów energii, co zapewnia kontynuację działalności.

Wzrost Wartości Nieruchomości
Inwestycja w fotowoltaikę zwiększy z pewnością wartość nieruchomości Twojej firmy. To atrakcyjne dla potencjalnych nabywców lub inwestorów, którzy coraz częściej zwracają uwagę na ekologiczne rozwiązania.
Dostosowanie do Własnych Potrzeb
Z Dystrybutor OZE system fotowoltaiczny dostosujesz do indywidualnych potrzeb swojego biznesu. Instalację możemy zamontować na dachach budynków, jako system naziemny lub w innych konfiguracjach.
Obniżenie Kosztów Eksploatacji
Moduły fotowoltaiczne są trwałe i wymagają niewielkiego utrzymania. Dzięki temu nie narazisz się na duże koszty związane z konserwacją i naprawami systemu. Warto również zaznaczyć, że instalacje fotowoltaiczne posiadają długą żywotność, co czyni je inwestycją na wiele lat.

Zamów ofertę pod własne potrzeby!

Chcesz otrzymać ofertę naszych produktów lub usług? Uzupełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin i przedstawimy bezpłatną i wstępny kosztorys.

  Zapytaj o ofertę

  Wybierz jedną z opcji

  Instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii klimatyzacja, kotły elektryczne i ładowarki PV. Przejdź dalej, aby wybrać rozwiązania dla siebie i uzyskać ofertę.
  Oferta przygotowana specjalnie dla Twojego biznesu. Pomożemy Ci w doborze odpowiednich urządzeń i przedstawimy najbardziej oszczędne rozwiązania dla Twojej firmy
  Poznaj korzyści jakie może przynieść fotowoltaika dla Twojego gospodarstwa. Skorzystaj z dotacji i zainwestuj w ekologiczne rozwiązania.
  Rozwiązania OZE przeznaczone dla instytucji publicznych i samorządów, gmin, spółek gminnych, jednostek samorządu terytorialnego.
  Oferta przeznaczona dla wspólnot mieszkaniowych oraz spółdzielni. Skorzystaj z Grantu OZE i ciesz się 50% dofinansowaniem swojej inwestycji w OZE.
  Masz grunt i chciałbyś wydzierżawić go pod budowę farmy fotowoltaicznej? Potrzebujesz gotowej koncepcji pod budowę farmy? Dobrze trafiłeś!

  Otrzymaj ofertę pod swoje potrzeby!

  Wybierz rozwiązanie OZE, którym jesteś zainteresowany/a?

  Fotowoltaika

  Pompy ciepła

  Magazyny energii

  Klimatyzacja

  Kocioł elektryczny

  Ładowarka PV

  To już ostatni krok!

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin i przygotujemy ofertę zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

  Inwestycja w fotowoltaikę to krok w stronę zrównoważonego rozwoju i pozytywnego wizerunku Twojej firmy.

  Fotowoltaika to innowacyjne  rozwiązanie dla firm, które dążą do oszczędności na kosztach energii, dbają o środowisko i chcą zwiększyć swoją niezależność energetyczną.

  Profesjonalny serwis Twojej instalacji

  Budowa instalacji PV to inwestycja na wiele lat, dlatego Dystrybutor OZE w swojej ofercie posiada okresowe przeglądy techniczne, które pozwolą w pełni wykorzystywać potencjał instalacji.

  Usługa serwisowa

  Budowa instalacji PV to inwestycja na wiele lat, dlatego Dystrybutor OZE w swojej ofercie posiada okresowe przeglądy techniczne, które pozwolą w pełni wykorzystywać potencjał instalacji.

  Audyt instalacji PV

  Zainstalowałeś już Instalację PV, ale masz wątpliwości co do jej działania?  Jeśli chcesz, profesjonalna ekipa serwisowa Dystrybutor OZE przeprowadzi audyt Twojego systemu, w tym sprawdzenia wszystkich podzespołów, połączeń, faktycznego stanu.

  Bezpieczeństwo

  Gwarantujemy Państwu profesjonalny przegląd Instalacji fotowoltaicznej przez uprawnionych, certyfikowanych Serwisantów zakończony protokołem i zaleceniami w odniesieniu do dalszego użytkowania.

  Dofinansowania dla Ciebie

  Skontaktuj się z nami, a podpowiemy jaka dotacja jest dla Ciebie najkorzystniejsza
  Mój Prąd 5.0

  Mój Prąd 5.0

  Dotacje Mój Prąd 5.0 Nie spóźnij się i skorzystaj z Dotacji Mój Prąd 5.0.Nabór nowych wniosków od...

  read more
  Czyste Powietrze

  Czyste Powietrze

  Dotacje Czyste powietrze Weź dofinansowanie na ocieplenie domu i wymianę starego pieca od 3...

  read more
  Moje ciepło

  Moje ciepło

  Dotacje Moje ciepło Program Moje Ciepło jest odpowiedzią na aktualne potrzeby indywidualnych...

  read more

  Otrzymaj ofertę skrojoną pod siebie!

  Chcesz otrzymać dedykowaną ofertę na nasze produkty? Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 48 godzin w celu przygotowania oferty.

  W czym możemy pomóc?

  Nasi eksperci oddzwonią z bezpłatną konsultacją - pomogą dobrać pompę ciepła oraz przedstawią kosztorys

  Pozostałe produkty

  Umów się na bezpłatną wycenę
  Umów się na bezpłatną wycenę