Świadectwo charakterystyki energetycznej

Zamów szybko i wygodnie świadectwo charakterystyki energetycznej dla swojej nieruchomości bez wychodzenia z domu!

Gotowe świadectwo w 4 prostych krokach!

Wybierz rodzaj nieruchomości

Z poniższych opcji wybierz rodzaj nieruchomości, dla której potrzebujesz świadectwa charakterystyki energetycznej.

Uzupełnij formularz

W formularzu podaj wszystkie niezbędne informacje zgodnie ze stanem faktycznym. Na ich podstawie nasz audytor przygotuje dokument.

Wyślij zgłoszenie

Po uzupełnieniu formularza i przesłaniu niezbędnych załączników, opłać swoje zamówienie, a my przystąpimy do pracy.

Odbierz swoje świadectwo

Po otrzymaniu płatności nasz audytor przystąpi do przygotowania świadectwa. Otrzymasz je w wersji PDF na adres e-mail podany w formularzu zamówienia.

Świadectwo energetyczne mieszkania

300 zł

Czas realizacji 48h

Świadectwo energetyczne domku jednorodzinnego

500 zł

Czas realizacji 48h

Świadectwo energetyczne lokalu użytkowego

od 500 zł

Czas realizacji ok. 120h

Potrzebujesz innego świadectwa? Masz pytania?

Dlaczego potrzebujesz świadectwa charakterystyki energetycznej?

Świadectwo charakterystyki energetycznej budynku (inaczej certyfikat lub paszport energetyczny) to dokument, który sporządzany jest na podstawie oceny energetycznej budynku, polegającej na obliczeniu zapotrzebowania domu na energię potrzebną do: ogrzewania i wentylacji, przygotowania ciepłej wody, a także klimatyzacji i oświetlenia.

Od 22 kwietnia weszły w życie nowe regulacje, które dotyczą posiadania świadectw energetycznych budynków. W przepisach tych uwzględniono również kary dla właścicieli nieruchomości za brak obowiązkowego świadectwa!

 

Konsekwencją braku takiego świadectwa ma być grzywna w wysokości nawet 5 tys. zł.

Nowelizacja ustawy o charakterystyce energetycznej budynków wprowadza obowiązek sporządzania świadectw energetycznych dla każdego budynku (również tych wybudowanych przed 2009) indywidualnego czy wielorodzinnego.

Najważniejsze zmiany to:

 • obowiązkowe świadectwo energetyczne dla inwestorów indywidualnych. Kopia świadectwa będzie musiała być dołączona do zawiadomienia o ukończeniu budowy lub wniosku o pozwolenie na użytkowanie
 • obowiązkowe świadectwo energetyczne dla domów przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem
 • obowiązkowe świadectwo energetyczne dla budynków wybudowanych przed 2009 rokiem – jeśli budynek taki przejdzie modernizację, konieczne będzie uzyskanie świadectwa
 • obowiązkowe świadectwo energetyczne dla każdego kto będzie chciał sprzedać lub wynająć mieszkanie

Chcesz poprawić efektywność energetyczną?

Zainwestuj z nami w Odnawialne Źródła Energii! Uzupełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin i przedstawimy bezpłatną konsultację i wstępny kosztorys.

  Zapytaj o ofertę

  Wybierz jedną z opcji

  Instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii klimatyzacja, kotły elektryczne i ładowarki PV. Przejdź dalej, aby wybrać rozwiązania dla siebie i uzyskać ofertę.
  Oferta przygotowana specjalnie dla Twojego biznesu. Pomożemy Ci w doborze odpowiednich urządzeń i przedstawimy najbardziej oszczędne rozwiązania dla Twojej firmy
  Poznaj korzyści jakie może przynieść fotowoltaika dla Twojego gospodarstwa. Skorzystaj z dotacji i zainwestuj w ekologiczne rozwiązania.
  Rozwiązania OZE przeznaczone dla instytucji publicznych i samorządów, gmin, spółek gminnych, jednostek samorządu terytorialnego.
  Oferta przeznaczona dla wspólnot mieszkaniowych oraz spółdzielni. Skorzystaj z Grantu OZE i ciesz się 50% dofinansowaniem swojej inwestycji w OZE.
  Masz grunt i chciałbyś wydzierżawić go pod budowę farmy fotowoltaicznej? Potrzebujesz gotowej koncepcji pod budowę farmy? Dobrze trafiłeś!

  Otrzymaj ofertę pod swoje potrzeby!

  Wybierz rozwiązanie OZE, którym jesteś zainteresowany/a?

  Fotowoltaika

  Pompy ciepła

  Magazyny energii

  Klimatyzacja

  Kocioł elektryczny

  Ładowarka PV

  To już ostatni krok!

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin i przygotujemy ofertę zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

  Dlaczego my?

  Prosty i szybki sposób zamówienia świadectwa

  Doświadczeni audytorzy wpisani do rejestru osób uprawnionych do wykonywania świadectw

  Szybka i bezproblemowa realizacja oraz błyskawiczna pomoc w przypadku jakichkolwiek problemów

  Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów, który od wielu lat pracuje z klientami indywidualnymi i przedsiębiorcami w branży energetycznej.

  Mamy bogate doświadczenie w przeprowadzaniu różnego rodzaju audytów energetycznych na potrzeby pozyskania dotacji w programach rządowych.

  Kadra naszych ekspertów składa się z doświadczonych i wykształconych inżynierów, posiadających wymagane pozwolenia, certyfikaty oraz wpis do ministerialnego rejestru osób uprawnionych do wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej oraz audytów energetycznych.

  Zamawiając świadectwo charakterystyki energetycznej na naszej stronie, macie Państwo pewność, że każdy dokument będzie sprawdzony przed wysyłką pod kątem jakości i poprawności.

  W odpowiedzi na potrzeby rynku oddajemy w Państwa ręce wygodne narzędzie, dzięki któremu w prosty i szybki sposób można zamówić świadectwo charakterystyki energetycznej nieruchomości online – bez potrzeby wychodzenia z domu.

  Otrzymaj ofertę skrojoną pod siebie!

  Chcesz otrzymać dedykowaną ofertę na nasze produkty? Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 48 godzin w celu przygotowania oferty.

  W czym możemy pomóc?

  Nasi eksperci oddzwonią z bezpłatną konsultacją - pomogą dobrać pompę ciepła oraz przedstawią kosztorys

  Pozostałe produkty

  Umów się na bezpłatną wycenę
  Umów się na bezpłatną wycenę